Lifestyle Moda

Styliści, makijażyści, fryzjerzy i projektanci w Wola Parku

Styliści, makijażyści, fryzjerzy i projektanci w Wola Parku
Od 15 do 17 marca w centrum handlowym Wola Park pojawi się pięć stref: piękna, stylu, włosów, paznokci i malucha, przy których spotkać będzie można ekspertów m.in.: znanego stylistę Rafała Kruhlika - prowadzącego dział mody miesięcznika Olivia i kolorystkę Edytę

Data publikacji: 2018-03-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Styliści, makijażyści, fryzjerzy i projektanci w Wola Parku
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Od 15 do 17 marca w centrum handlowym Wola Park pojawi się pięć stref: piękna, stylu, włosów, paznokci i malucha, przy których spotkać będzie można ekspertów m.in.: znanego stylistę Rafała Kruhlika – prowadzącego dział mody miesięcznika Olivia i kolorystkę Edytę Rawę.

Styliści, makijażyści, fryzjerzy i projektanci w Wola Parku Moda, LIFESTYLE - Od 15 do 17 marca w centrum handlowym Wola Park pojawi się pięć stref: piękna, stylu, włosów, paznokci i malucha, przy których spotkać będzie można ekspertów m.in.: znanego stylistę Rafała Kruhlika - prowadzącego dział mody miesięcznika Olivia i kolorystkę Edytę Rawę.

Wola Park zaprasza na drugą edycję Warszawskiego Lustra, czyli cykl spotkań o tematyce beauty i fashion. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim warszawiakom interesującym się modą i urodą oraz tym, którzy chcą poznać sekrety piękna. Od 15 do 17 marca w centrum handlowym Wola Park pojawi się pięć stref: piękna, stylu, włosów, paznokci i malucha, przy których spotkać będzie można ekspertów m.in.: znanego stylistę Rafała Kruhlika – prowadzącego dział mody miesięcznika Olivia i kolorystkę Edytę Rawę. To jednak nie wszystko. W tym samym czasie odbędą się Targi Mody Off-Fashion Store. To świetna okazja, by zakupić oryginalne kolekcje ubrań i akcesoriów od utalentowanych polskich projektantów.

 

To będą dni pełne modowo-urodowych wrażeń. Odwiedzający Wola Park będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad stylistów, wizażystów, dermokonsultantki i fryzjerów. Wyróżnikiem wydarzenia „Warszawskie Lustro” jest fakt, że skierowane jest do osób w każdym wielu. Dodatkowo jego inspiracją jest warszawska ulica, a nie świat znany z telewizji, dlatego każdy, kto odwiedzi w weekend centrum handlowe znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Strefa piękna

W specjalnie zaaranżowanej strefie pojawią się stanowiska, gdzie profesjonalni makijażyści pomogą dostosować make-up do wieku, urody oraz okazji. Z pewnością zdradzą też kilka trików, dzięki którym robienie makijażu w końcu stanie się dla niektórych już nie wyzwaniem a codzienną przyjemnością. Do dyspozycji uczestników będzie też dermokonsultantka, która zbada stan skóry i zdradzi sekrety pielęgnacji.

A to już wiesz?  Rozwój technologii nie idzie w parze ze świadomością użytkowników i regulacjami prawnymi. To zagrożenie dla ochrony danych osobowych

Strefa stylu

Tutaj eksperci pomogą dobrać strój do sylwetki i urody. Wola Park zaprasza na profesjonalną analizę kolorystyczną Edyty Rawy. Kolorystka przedstawi zalecaną paletę kolorów oraz zaprezentuje przykładowe zestawienia pasujących do siebie barw, gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu. Doradzi również, jakie kolory ubrań powinny znajdować się w każdej szafie. Z kolei wszyscy ciekawi modowych trendów nie mogą pominąć konsultacji z Rafałem Kruhlikiem, który przygotuje stylizacje z dostępnych w Wola Parku wiosennych kolekcji. Wszystkie zestawy będzie można przymierzyć.

Strefa włosów

Po zimie nasze włosy nie zawsze są w dobrej kondycji. Jak poprawić ich stan, by zachwycały podczas nadchodzącej wiosny, a później lata? Będzie się można tego dowiedzieć od stylistów fryzur, którzy nie tylko opowiedzą jak dbać o włosy, ale je także wystylizują.

Strefa pięknych paznokci

Na zakończenie tylu atrakcji Wola Park proponuje strefę paznokci. Dlaczego? Dobrze zrobiony manicure może być ciekawym dopełnieniem całej stylizacji. Na przygotowanym stoisku będzie można wykonać klasyczny manicure oraz skorzystać z relaksującego masażu dłoni.

Stylowe maluchy

Wola Park nie zapomina o najmłodszych. W zaaranżowanej przestrzeni zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Pod czujnym okiem animatorek, dzieci poczują się jak prawdziwi projektanci i samodzielnie zaprojektują ubranka dla lalek i misiów.

Jeszcze więcej modowych atrakcji

Od 15 do 17 marca w Wola Parku odbywać się będą także Targi Mody Off Fashion Store. To świetna okazja, by nabyć kolekcje oryginalnych ubrań i akcesoriów prosto od projektantów. Produkty charakteryzuje ciekawe wzornictwo, które sprawia, że projekty zachwycają miłośników mody.

Wydarzenia odbędą się od 15 do 17 marca. „Warszawskiego Lustro” w czwartek i piątek w godz. 14:00-20:00, a w sobotę między 10:00 a 20:00. Z kolei Targi Mody trwać będą w godzinach 10:00-21:00 w czwartek i piątek oraz od 10:00 do 20:00 w sobotę.

A to już wiesz?  Wystartował Fashion Film Fetish

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Styliści, makijażyści, fryzjerzy i projektanci w Wola Parku Moda, LIFESTYLE - Od 15 do 17 marca w centrum handlowym Wola Park pojawi się pięć stref: piękna, stylu, włosów, paznokci i malucha, przy których spotkać będzie można ekspertów m.in.: znanego stylistę Rafała Kruhlika - prowadzącego dział mody miesięcznika Olivia i kolorystkę Edytę Rawę.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy