Aktualności

?Kopciuszek? Disneya w Galerii Mokotów

?Kopciuszek? Disneya w Galerii Mokotów
Informacja Prasowa Warszawa, marzec 2015 ?Kopciuszek? Disneya w Galerii Mokotów Balowa suknia baśniowego Kopciuszka według pomysłów znanych polskich projektantów? Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyobraża ją

Informacja Prasowa Warszawa, marzec 2015

?Kopciuszek? Disneya w Galerii Mokotów

Balowa suknia baśniowego Kopciuszka według pomysłów znanych polskich projektantów? Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyobraża ją sobie Joanna Przetakiewicz czy Maciej Zień, przyjdź do Galerii Mokotów już 14 i 15 marca. Podczas imprezy będzie można z bliska zobaczyć szklany pantofelek zgubiony przez Kopciuszka w nowym filmie Disneya. W marcu Galeria Mokotów zabierze nas w krainę jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów.

?Kopciuszek? ? klasyczna baśń Disneya opowiedziana na nowo, tym razem jako film aktorski z gwiazdorską obsadą do polskich kin trafi 13 marca. Dzień później w bajkową scenerię będą mogli przenieść się goście Galerii Mokotów.

Panie z pewnością zachwyci wystawa niesamowitych sukni Kopciuszka przygotowanych przez wybitnych polskich projektantów. Swoje impresje na temat balowej kreacji zaprezentują Robert Kupisz, Lidia Kalita, Maciej Zień, duet sióstr Bizuu ? Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak oraz Joanna Przetakiewicz ? założycielka marki La Mania. Długie, wielokolorowe kreacje będzie można obejrzeć na głównej scenie wydarzenia.

W specjalnej gablocie pojawi się filmowy szklany pantofelek Kopciuszka.
Organizatorzy poszukają też prawdziwego Kopciuszka i zaproszą na scenę Klientki, które zechcą przymierzyć but inspirowany tą doskonale znaną historią. Każdego dnia akcji dwie pierwsze panie, na które bucik będzie pasował otrzymają bony, dzięki którym we współpracy z projektantami jednego z butików Galerii stworzą własne wymarzone pantofelki.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Salonie Małej Księżniczki dziewczynki nauczą się arystokratycznych zachowań, przygotują się do wyjścia na bal i przymierzą sukienki, które znajdą w garderobie Kopciuszka.

W trakcie wydarzenia będzie można też obejrzeć pokazy walca oraz wziąć udział w konkursach i zabawach, w których najmłodsi będą mogli wygrać lalki przedstawiające postaci z filmu, a ci trochę starsi ? bilety na pokaz filmu.

Baśniowy świat Disneya pełen kwiatów i akcentów filmowych pojawi się na poziomie 0 Galerii, przy fontannie. Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych będą dostępne w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Wystawę sukien będzie można oglądać w godzinach otwarcia Galerii.

A to już wiesz?  Na jesień i zimę trendy zmieniają się nie tylko w modzie

??????????

??????????

??????????

??????????

??????????

****
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

hastagi na stronie:

#suknia kopciuszka #opisz jak wyobrażasz sobie suknie balową kopciuszka #kopciuszek sukienka otwock #sukienka kopciuszka disney #sukienka z filmu kopciuszek #sukienkacbalowa kopciusze #suknia balowa kopciuszka #suknia do walca #suknia jak dla kopciuszka #suknia kopciuszek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy