Moda moda damska

Paprocki&Brzozowski x OCHNIK

Paprocki&Brzozowski x OCHNIK
Materiały prasowe, 28.03.2019 r. Paprocki&Brzozowski x OCHNIK Zwiastun kolekcji jubileuszowej już w sprzedaży! OCHNIK świętuje w tym roku jubileusz 30-lecia obecności na modowym rynku. Z

Materiały prasowe, 28.03.2019 r.

Paprocki&Brzozowski x OCHNIK

Zwiastun kolekcji jubileuszowej już w sprzedaży!

OCHNIK świętuje w tym roku jubileusz 30-lecia obecności na modowym rynku. Z tej okazji marka ponownie nawiązała współpracę z uwielbianym przez gwiazdy duetem polskich projektantów Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim. Jej efektem będzie specjalna, limitowana kolekcja odzieży i galanterii Paprocki&Brzozowski x OCHNIK, która trafi do sprzedaży jesienią.

Już teraz OCHNIK uchyla rąbka tajemnicy, prezentując zwiastun jubileuszowej kolekcji. Efektowna casualowa torebka wykonana w pięciu kolorach, w skórze naturalnej i sztucznej, jest już dostępna we wszystkich salonach regularnych oraz w sklepie internetowym marki (www.ochnik.com). W czerwcu do sprzedaży trafi oryginalny zestaw walizek w klasycznych biało-czarnych barwach. Pełna odsłona projektu planowana jest na wrzesień.

Marki Paprocki&Brzozowski i OCHNIK po raz pierwszy współpracowały ze sobą w 2008 r. Powstała wówczas limitowana kolekcja skórzanej odzieży, inspirowana minimalizmem i nowoczesnym stylem.

***
OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 99 Salonów Firmowych zlokalizowanych
w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

hastagi na stronie:

#jaka cena kolekcji ochnik stworzona we współpracy z duetem paprocki i brzozowski #ochnik kolekcja paprocki Brzozpwski #walizka ochnik paprocki i brzozowski #paprocki i brzozowski ochnik #WALIZKI PAPROCKI I BRZOZOWSKI OCHNIK

A to już wiesz?  RAPORT: Ponad połowa Polaków daje ubraniom drugie życie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy