Lifestyle Moda

Jesień pełna gorących okazji, czyli Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów

Jesień pełna gorących okazji, czyli Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów
Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo

Data publikacji: 2018-10-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesień pełna gorących okazji, czyli Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów

Jesień pełna gorących okazji, czyli Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów Moda, LIFESTYLE - Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów

Aż trzy dni superrabatów i niecodziennych ofert! Na każdego, kto w dniach 5-7 października odwiedzi Galerię Krakowską czeka „Szaleństwo zakupów” – i to dosłownie, bo ogólnopolska akcja gwarantuje nawet pięćdziesięcioprocentowe zniżki na produkty z segmentu: moda, uroda, lifestyle czy home&design. Wydarzeniu w największej Galerii w centrum Krakowa będą towarzyszyć warsztaty, konkurs na metamorfozę i atrakcyjne prezenty.

O tym, że jesień to czas zmian wiadomo nie od dziś. Powiew nowości nie może ominąć  garderoby, strefy beauty czy choćby wnętrz, dlatego  w najbliższy weekend warto dać się porwać szaleństwu zakupów. Akcja pod tym samym tytułem, organizowana we współpracy z Elle, InStyle i Glamour to wyjątkowy weekend okazji. By wziąć w niej udział, należy okazać sprzedawcy w danym sklepie kupony znajdujące się w specjalnym dodatku powyższych magazynów. Zakupy za min. 100 zł w przynajmniej trzech różnych sklepach biorących udział w akcji – w tym min. dwóch znajdujących się w Galerii Krakowskiej – uprawniają do wzięcia udziału w dodatkowej atrakcji, bo na uczestników czeka podwójna korzyść. Każdy, kto zjawi się 7 października w godz. 12.00-17.00 w największej Galerii w centrum Krakowa i okaże magazyn ELLE, Glamour lub InStyle wraz z paragonem potwierdzającym zakup czasopisma i paragonami za zakupy w konkretnych sklepach biorących udział w akcji – odbierze prezent.

Dodatkowo, 7 października w Hali Grodzkiej w Galerii Krakowskiej pojawi się Strefa Szaleństwa Zakupów. W ramach tej atrakcji zostaną zorganizowane warsztaty Beauty, które przeprowadzą specjaliści z salonu Manipedi, a także instagramowe z redakcją ELLE. Na odwiedzających będą też czekać makijażyści z firmy Inglot i fryzjerzy, którzy przeprowadzą szybkie metamorfozy, a dla osób które wykażą się najciekawszym pomysłem na swoją przemianę, czekają atrakcyjne nagrody.

A to już wiesz?  Black Price Days, czyli weekend wyjątkowych okazji w Zielonych Arkadach

Akcja „Szaleństwo Zakupów” odbędzie się w dniach 5-7 październikaw Galerii Krakowskiej. Kupony rabatowe znajdują się w październikowych wydaniach magazynów: ELLE, Glamour i InStyle. Szczegóły wraz z regulaminem akcji są dostępne na www.szalenstwozakupow.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jesień pełna gorących okazji, czyli Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów Moda, LIFESTYLE - Galeria Krakowska z akcją Szaleństwo zakupów
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy