Na aukcję oddaję moje liliowe obcasy, w jakich działałam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014

Warszawa 16.04.2014 r.
Informacja prasowa

Zuzanna Bijoch oddaje swoje ubrania!

Światowej sławy top modelka, Zuzanna Bijoch przekazała swoje liliowe szpilki i spódnicę, na akcję charytatywną ?Pralnia dla Kasisi?, organizowaną przez Fundację Kasisi Szymona Hołowni oraz serwis Szafa.pl. Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi w Zambii.
Akcja charytatywna ?Pralnia dla Kasisi? polegająca na lokowaniu swoich ubrań na aukcję internetową także ich licytacji na kartce serwisuszafa.pl/pralniazyskuje coraz większe zaangażowanie wśród danych osób.

?Na aukcję oddaję moje liliowe obcasy, w jakich chodziłam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014 oraz spódniczkę z obecnej tejże kolekcji.? – mówi Zuzanna Bijoch.

Podczas następnych dni do sprzedaży dołączą następne znane osoby, które przeznaczą na ten projekt swoje dobre ubrania. W aktualnej chwili do własnych szaf zapraszają m.in. Magda Mołek, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia – założyciel Fundacji Kasisi.

Pralnia_dla_Kasisi_300x300_baner_licytuj_dla_dzieci-005-2014-04-16 _ 18_07_52-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki_przo?d-003-2014-04-16 _ 18_07_56-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki-002-2014-04-16 _ 18_07_58-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_spo?dnica-004-2014-04-16 _ 18_07_54-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch-001-2014-04-16 _ 18_08_00-75

?Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przyłączeniem się do walki ?Pralnia dla Kasisi? na stronęszafa.pl/pralnia. Szczególnie teraz – w czasie wiosennym – motywuję do przeszukania swojej garderoby i przeznaczenia na aukcję niepowtarzalnych ubrań z treścią w wnętrzu.? – mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl, wyłącznego partnera akcji.

Kasisi to strona w Zambii, w jakiej szuka się sierociniec dla niemowląt. Idealne miejsce, w jakim dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS lub po prostu osierocone tworzą swój nowy dom. Dom, w jakim nie ma całych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia czeka na wyprane i pachnące świeżością ubrania. Całkowity zysk z sprzedaży charytatywnej ?Pralnia dla Kasisi? zostanie poświęcony na wykonanie profesjonalnej pralni.

Do swoich szaf zapraszają:

Zuza Bijoch
http://szafa.pl/pralnia/profil/54488-Zuzanna_Bijoch.html

Kasia Tusk
http://szafa.pl/pralnia/profil/11322-Kasia_Tusk.html

Magda Mołek
http://szafa.pl/pralnia/profil/52991-Magda_Molek.html

GrupaSzafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, ponad 2,5 miliona użytkowniczek i użytkowników oraz 1 milion fanek i fanów na facebook.com. W skład portfolio serwisów wchodzą Szafa.pl, Zszywka.pl, Szafiarenka.pl, Szafka.pl, Stylistki.pl, Cekin.pl, MIUMAG.
Szafa.plto społeczność kobiet, które ?uwalniają swoje ciuchy”, by podążać za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków.
Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami a także prowadzą ciekawe rozmowy na szafa.pl.

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 260. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne . Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia. Więcej informacji na www.fundacjakasisi.pl

hastagi na stronie:

#bozena bijoch

0 0 vote
Article Rating
Authors

Related posts

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x