Moda

Denimowe stylizacje

Denimowe stylizacje
Informacja prasowa Warszawa, 4 maja 2015 Denimowe stylizacje od marki SOLD Dżins i lata 70. powracają do mody i błyskawicznie osiągają rangę must have sezonu!

Informacja prasowa
Warszawa, 4 maja 2015
Denimowe stylizacje od marki SOLD

Dżins i lata 70. powracają do mody i błyskawicznie osiągają rangę must have sezonu! Denim pojawił się w kolekcjach takich projektantów jak: Stella McCartney, Gucci czy Burberry Prorsum. Przepis na najmodniejszy look sezonu? Jeansowy total look, który jest jednym z głównych motywów kolekcji SOLD na sezon wiosna-lato 2015.

Jeans to ponadczasowy klasyk, który w tym sezonie przeżywa prawdziwy renesans. Reguła, aby nie łączyć go ze sobą w jednej stylizacji już nie obowiązuje ? tego lata sprawdzi się zasada im więcej, tym lepiej. Zatem jak interpretować obowiązujący trend na sezon wiosna-lato 2015, aby wyglądać modnie i stylowo? Najlepiej monochromatycznie ? zestawimy ze sobą klasyczne jeansy z denimową kurtką lub w bardziej kobiecej odsłonie: spódnice z koła z oversize?owym, lekkim płaszczem. Całość idealnie podkreślą dodatki: dla kontrastu kolorowe szpilki lub chusta w rozmiarze XXL ? to przepis na najmodniejszy look sezonu!

W propozycjach marki SOLD na sezon wiosna-lato 2015 znalazły się m. in. spódnice, kurtki, chusty w rozmiarze XXL czy oversize?owe płaszcze. Produkcja linii SOLD została oparta o lokalne materiały, a całość jest konstruowana i odszywana w Polsce. Ceny wahają się od 149 zł do 799 zł. Dostępne na www.be-sold.com.

Buy before it?s SOLD

Micha_ Szulc - SOLD (14)

BELL DENIM_SOLD_100%CO_299pln

BLISS_SOLD_denim_100%CO_599,00

chusta denim_SOLD_149 pln

Micha_ Szulc - SOLD (4)

Micha_ Szulc - SOLD (7)

Micha_ Szulc - SOLD (8)

A to już wiesz?  Koszula – nieśmiertelny wyznacznik elegancji?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy