Lifestyle Moda

Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY

Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY
Styczeń w Polsce od lat oznacza nie tylko Nowy Rok, ale i gorączkowe oczekiwanie na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra już po raz 26, a wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu

Data publikacji: 2018-01-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Styczeń w Polsce od lat oznacza nie tylko Nowy Rok, ale i gorączkowe oczekiwanie na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra już po raz 26, a wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY Moda, LIFESTYLE - Styczeń w Polsce od lat oznacza nie tylko Nowy Rok, ale i gorączkowe oczekiwanie na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra już po raz 26, a wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Polska marka SPARK, tworząca srebrną biżuterię z kryształami Swarovski, postanowiła w tym roku wziąć czyny udział w zbieraniu środków podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie z tej okazji główny projektant marki przygotował wyjątkowy projekt naszyjnika, w kształcie …serduszka. 

Ten unikat, wykonany został ze srebra, alcantary i kryształów Swarovskiego. Naszyjnik stworzony specjalnie na licytację podczas tegorocznego finału WOŚP wyposażony został w długi łańcuszek, który posiada regulację. Z tyłu zaś zakończony został niewielkim efektownym kryształkiem, zdobiącym kark lub plecy – w zależności od ustalonej długości naszyjnika. Zarówno łańcuszek i uchwyt serduszka wykonane zostały ze srebra próby 925. Samo serduszko wykonano z oryginalnej włoskiej alcantary, a zdobi je blisko 60 ekskluzywnych kryształów  Swarovski® Crystals.

 

– Zaprojektowany specjalnie na okoliczność 26. Finału WOŚP model to jedyny taki egzemplarz, niedostępny w regularnej sprzedaży, mówi Piotr Błoński, projektant SPARK SILVER JEWELRY. Mamy nadzieję, że przypadnie darczyńcom do serca i uda się nam wspólnie zrobić dobry uczynek – zapraszam do licytacji – dodaje na koniec.

 

Licytacja rozpoczęła się od symbolicznej złotówki i potrwa do 14 stycznia do godz. 23.59. Sugerowana cena detaliczna tego naszyjnika to 160 zł. Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/unikalny-naszyjnik-marki-spark-w-ksztalcie-serca-i5749114

 

O marce SPARK

Pierwsze projekty, sygnowane znakiem SPARK, powstały w 2003 roku. Inspiracją do stworzenia tej marki były ekskluzywne kryształy Swarovski® Crystals. Dzisiaj kolekcje tworzone są dwa razy do roku, a produkty z logo SPARK są znane i cenione na całym świecie. Każdego sezonu projektanci kreują kolejne modele bransoletek, kolczyków, naszyjników czy pierścionków, które podbijają serca wielu kobiet, niezależnie od ich kultury czy miejsca zamieszkania. SPARK to kosmopolityczna i imponująca kolekcja eleganckiej i efektownej biżuterii, stworzonej z myślą o kobietach, które kochają modę. To przede wszystkim charakterystyczne bransoletki, zaprojektowane z wykorzystaniem praktycznego i bardzo efektownego materiału Alcantara® oraz Swarovski® Crystals. Ale w ofercie SPARKa znajdziemy także wiele modeli w oryginalnym kształcie, wykonanych ze srebra i komponowanych z unikalnymi kamieniami. Biżuteria marki SPARK to zbiór bardzo wszechstronnych modeli. W wachlarzu ciekawych projektów znajdziemy zarówno propozycje klasyczne, intrygujące eksperymenty, jak i bardzo odważne wzory. Na żywo projekty sygnowane logo SPARK można podziwiać w showroomie w Paryżu oraz w sklepie firmowym we Wrocławiu. W sieci można dokonywać zakupów 24/7 w  butiku online pod adresem www.spark-shop.com .

A to już wiesz?  Wiosenne inspiracje: ręcznie robione ażury

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY Moda, LIFESTYLE - Styczeń w Polsce od lat oznacza nie tylko Nowy Rok, ale i gorączkowe oczekiwanie na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra już po raz 26, a wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy