Lifestyle Moda

Najbliższa niedziela pod znakiem mody ślubnej

Najbliższa niedziela pod znakiem mody ślubnej
Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie

Data publikacji: 2014-01-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najbliższa niedziela pod znakiem mody ślubnej
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie ślubnej.

Najbliższa niedziela pod znakiem mody ślubnej Moda, LIFESTYLE - Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie ślubnej.

Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie ślubnej. Wystarczy przyjść do Centrum Targowego Chemobudowa w Krakowie, w godzinach 10.00-17.00, aby zapoznać się z szeroką ofertą ponad 200 wystawców z całej Polski.

Wszyscy, którzy w tym dniu przyjdą do Centrum Targowego przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie, będą mogli zarówno dokonać wszystkich niezbędnych zakupów związanych ze ślubem, jak i zamówić inne usługi dotyczące organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Ci, którzy nie zdecydują się na jakikolwiek zakup, będą mieli szansę przyjrzenia się oferowanym produktom, porównania ich cen i jakości, a także porozmawiania z usługodawcami. 

Na Targach ponad 200 wystawców zagwarantuje szeroki wybór produktów i usług, natomiast pół tysiąca specjalistów z branży ślubnej będzie służyć poradą zwiedzającym. Panie mogą przyjrzeć się sukniom ślubnym zarówno tym najbardziej wyszukanym – od najlepszych projektantów, jak i tym mniej ekskluzywnym,  w przystępnej cenie. Mogą również przymierzyć obuwie, dobrać dodatki i biżuterię. To również doskonała okazja dla przyszłych panów młodych, by zaoszczędzić czas i dokonać wyboru najodpowiedniejszego garnituru, a także podjąć właściwe decyzje odnośnie ślubu. W wyborze pomogą im doradcy znajdujący się na miejscu.

Swoje usługi zaprezentują także salony kosmetyczne, fryzjerskie, restauracje, kwiaciarnie, firmy dekoratorskie czy firmy oferujące wynajem limuzyn. Dzięki obecności zakładów fotograficznych przyszli nowożeńcy będą mieli okazję porównania ich prac i wyboru najbardziej odpowiedniej oferty. Jeżeli wciąż zastanawiają się oni, z jakiego zespołu muzycznego chcą skorzystać, z pewnością zapoznają się z szeroka gamą stosownych katalogów lub wysłuchają zaproszonych na Targi wykonawców. – Targi ślubne są zarówno ogromnym ułatwieniem, jak i oszczędnością czasu dla przyszłej pary młodej. W jednym miejscu i jednego dnia mają oni możliwość zapoznania się z ofertą tak wielu wystawców z branży ślubnej. Natomiast my jako organizatorzy staramy się zapewnić uczestnikom Targów szeroką ofertę i przyjemną atmosferę, która sprawi, że wizyta na jubileuszowej, bo już 25 edycji Targów, nie będzie dniem straconym, a wprost przeciwnie. Zależy nam, aby co roku Targi odbywały się na wysokim poziomie, mówi Monika Klekowska, Komisarz XXV Małopolskich Targów Ślubnych w Krakowie.

A to już wiesz?  Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie są największą tego typu imprezą w branży ślubnej, która odbywa się na południu Polski.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najbliższa niedziela pod znakiem mody ślubnej Moda, LIFESTYLE - Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie ślubnej.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy