Moda Moda dla pań

Stylowa Małgorzata Kożuchowska

Stylowa Małgorzata Kożuchowska
Materiały prasowe, 23.07.2015 r. Stylowa Małgorzata Kożuchowska ponownie w kampanii OCHNIK Polska marka kontynuuje współpracę z gwiazdą Miłośnicy wyjątkowego stylu Małgorzaty Kożuchowskiej ponownie będą mieli

Materiały prasowe, 23.07.2015 r.

Stylowa Małgorzata Kożuchowska ponownie w kampanii OCHNIK
Polska marka kontynuuje współpracę z gwiazdą

Miłośnicy wyjątkowego stylu Małgorzaty Kożuchowskiej ponownie będą mieli okazję podziwiać gwiazdę w modnych stylizacjach opartych na produktach polskiej marki. Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej do jesiennej kampanii OCHNIK. Efektem są piękne zdjęcia wizerunkowe wykonane przez Marlenę Bielinską na ostatnim piętrze jednego z warszawskich wieżowców.

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w czterech stylizacjach prezentujących asortyment marki.
W każdej z nich wyglądała olśniewająco. Czarny, dopasowany płaszcz wykonany z modnego połączenia skóry i nylonu oraz obcisłe skórzane rurki idealnie podkreślały nienaganną figurę gwiazdy. Równie zjawiskowo aktorka prezentowała się w beżowej tonacji, w eleganckim wełnianym płaszczu. Na planie towarzyszyło jej dwóch przystojnych modeli.

? Jesienna kolekcja marki OCHNIK to ciekawe połączenie dwóch kontrastów: wyrazistego rockowego stylu i niewymuszonej elegancji. Znajduję w niej trendy ze światowych wybiegów i najnowsze modowe zabiegi, takie jak rewelacyjna pikowana skóra. Kolekcja przekonuje bogactwem form i różnorodnością. Dodatkowo podoba mi się, że w tym sezonie OCHNIK zdecydował się na eleganckie płaszcze z otulających, ciepłych materiałów. Świetnie uzupełniają tradycyjną kolekcję skórzaną, w tym moje już ukochane skórzane koszule i spodnie ? mówi Małgorzata Kożuchowska, która z marką OCHNIK, jako jej ambasadorka, współpracuje od początku 2014 r.

Zwiastun kolekcji OCHNIK jesień?zima 2015/2016 trafi do sprzedaży 31 lipca. Pełna kolekcja pojawi się w salonach już pod koniec wakacji.

OCHNIK_wizerunek_Malgorzata_Kozuchowska_3_small

image007

image011

OCHNIK_wizerunek_Malgorzata Kozuchowska_4_small

OCHNIK_wizerunek_Malgorzata_Kozuchowska_1_small

OCHNIK_wizerunek_Malgorzata_Kozuchowska_2_small

***
OCHNIK to polska firma z 25-letnią tradycją posiadająca sieć 82 Salonów Firmowych zlokalizowanych
w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu ?Najlepsze Miejsca Pracy? przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work?.

A to już wiesz?  Áhkká sportowa linia popularnej szwedzkiej marki Ellos

hastagi na stronie:

#płaszcze zimowe damskie 2016 #fryzura małgorzaty 2016 #fryzury 2016 damskie #kolekcja kurtek damskich 2016 zima #małgorzata kożuchowska fryzury 2016

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy