Lifestyle Moda

Steve Madden już tej wiosny w Polsce!

Steve Madden już tej wiosny w Polsce!
Steve Madden w

Data publikacji: 2015-01-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Steve Madden już tej wiosny w Polsce!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Steve Madden w Polsce

Steve Madden już tej wiosny w Polsce! Moda, LIFESTYLE - Steve Madden w Polsce

Mężczyzna, który nosi wiele czapek  i butów! Trudno go opisać jednym słowem: przedsiębiorca, wielokrotnie nagradzany projektant, rekin biznesu, a jednocześnie człowiek ciepły i rodzinny. Systematycznie pracował na kolejne sukcesy, zawsze pamiętając o swoich skromnych początkach i  pierwszych klientach. W efekcie zyskał miliony fanów na całym świecie. Przez wielu uważany za największego projektanta obuwia XXI wieku. Madden intuicyjnie przewiduje co  wkrótce będzie „hot” i co będzie budzić ekscytację tłumu. Swoje wizje przekłada na  kolekcje, które błyskawicznie stają się prawdziwym hitem. Inspiruje go rock and roll, który łączy z miejskim klimatem i nutą seksapilu. Steve tworzy buty innowacyjne, zabawne, czasem dzikie, ale zawsze szykowne. Od 20 lat nieustannie zaskakuje, zachwyca i szokuje. Niektóre modele butów nazywane są już kultowymi. A te z początku budzące kontrowersje, szybko okazywały się  hitem sprzedaży.

 

W 1990 roku mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do  przewidywania trendów, Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony.  Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały. Wieść o oryginalnym projektancie z Queens błyskawicznie obiegła ulice Nowego Jorku  To właśnie wtedy „amerykański sen” Steve'a stał się rzeczywistością. Narodziła się marka STEVE MADDEN.

 

Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70-tych , wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu. Jego biegłość w prognozowaniu trendów wypchnęła go na szczyt. 

 

Choć Steve Madden zdobył już ugruntowaną pozycję na rynku, to nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustannie się rozwija.

A to już wiesz?  Trendy na sezon jesień-zima w ujęciu Michała Szulca i Bizuu

 „Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny  będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl"/Steve Madden/.

 

Połączenie mody i muzyki jest podstawą  marki Steve Madden – "muzyka jest w DNA tego, co robię"/Steve Madden/. Podobnie jak w przypadku mody i projektowania, Madden ma dar do odkrywania młodych, talentów, który doprowadził do stworzenia zintegrowanej platformy marketingowej  Steve Madden Music –promującej artystów poprzez wiele kanałów dotarcia m.in. media i występy na żywo. Madden pracował z wielkimi gwiazdami zanim usłyszał o nich cały świat np. Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding, Emeli Sande, Paloma Faith, Jason Derulo, Katy B.

Dzisiaj STEVE MADDEN to już nie tylko marka, to styl życia.

 

Steve Madden posiada 124 sklepy detaliczne (w tym 3 sklepy internetowe) w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja obejmuje także domy towarowe, sklepy specjalistyczne, luksusowe sklepy detaliczne, sieci handlowe. Poza granicami Stanów Zjednoczonych buty marek należących do Steve'a Maddena są sprzedawane w ponad 200 sklepach i  w ponad 50 krajach.  

JUŻ TEJ WISONY  DOSTĘPNY BĘDZIE TAKŻE W POLSCE!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Steve Madden już tej wiosny w Polsce! Moda, LIFESTYLE - Steve Madden w Polsce
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy