Biżuteria

Venis ? elegancja na czasie

Venis ? elegancja na czasie
Nawet najprostszy strój zyska niepowtarzalny charakter, jeśli zostanie wzbogacony o biżuterię. To ona nadaje smak stylizacji, reprezentuje nasz charakter, dlatego warto dobierać ją uważnie. Naturalne,

Nawet najprostszy strój zyska niepowtarzalny charakter, jeśli zostanie wzbogacony o biżuterię. To ona nadaje smak stylizacji, reprezentuje nasz charakter, dlatego warto dobierać ją uważnie. Naturalne, szlachetne materiały i precyzja wykończenia świadczą o jakości.

Venis to elegancka marka Anny Sękowskiej, założona z pasji do tworzenia rzeczy pięknych. Niepowtarzalne kolekcje powstają między innymi z naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych, skóry, stali i metaloplastyki, doceniane były wielokrotnie na największych jubilerskich targach w Polsce, m.in: Amberif, ?Złoto, Srebro, Czas?, Ambermart czy Interstone. Pani Anna od lat również tworzy biżuterię na indywidualne zamówienia. Od 2012 roku marka Venis odpowiada na oczekiwania wymagających klientek, szukających eleganckich naszyjników i bransoletek, tworzonych w limitowanych seriach, a także, kontynuując tradycję, na indywidualne zamówienie.

Do każdego wzoru Anna Sękowska z uwagą selekcjonuje materiały, dbając nie tylko o ich jakość, ale także o przyciągające oko połączenia barw i kształtów. Projektantka nie boi się również eksperymentować, w jej projektach często gości lawa wulkaniczna, ceramika, szkło i masa perłowa. Wizytówką marki Venis są niezwykle efektowne, tworzone w pojedynczych egzemplarzach, wielobarwne kolie. W ofercie znajdują się również delikatne i eleganckie naszyjniki, bransoletki i kolczyki oraz bransoletki z kamieni półszlachetnych z modnymi przywieszkami. Klienci mogą indywidulanie dopasować rozmiar, rodzaj kamieni i przywieszki.

03-003-2015-03-25 _ 21_53_14-0

01-001-2015-03-25 _ 21_53_14-0

02-002-2015-03-25 _ 21_53_14-0

Już od roku precyzję wykonania biżuterii można podziwiać odwiedzając salon firmowy Venis w Warszawie, przy ul. Wspólnej 27. Część kolekcji dostępna jest także w sklepie internetowym www.venis.pl.

Zapraszamy!

Do stylizacji użyte zostały produkty dostępne na stronie internetowej, m.in:
? bransoletka wykonana z naturalnej skóry. elementy ze stali szlachetnej.
? bransoletka z agatu tybetańskiego
? wisior ze złoconym hematytem
? bransoletka z hematytu
? bransoletka z lapisu
? bransoletka z magnezytu turkusowego
? bransoletka ze stali szlachetnej
? magnezyt turkusowy z hematytem
? wisior sowa
oraz zestawy bransoletek z kamieni szlachetnych.

hastagi na stronie:

#bransoletki z kamieni #bransoletki kamienie półszlachetne #bransoletki z kamieni naturalnych #bransoletki z kamyków #naszyjnik 2015 #naszyjniki z kamieni półszlachetnych

A to już wiesz?  Odważna biżuteria i oryginalne dodatki czyli Claire?s E-Commerce Launch Party w Londynie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy