Lifestyle Moda

YES I DO & YES w wiosennej promocji

YES I DO & YES w wiosennej promocji
Wraz z wiosną zainuaguruowany został sezon ślubny. Przed Narzeczonymi mało romantyczne, ale nieuniknione wyzwanie: sporządzić kosztorys i ślubny business plan. Marka YES I DO i marka YES mają dla Ciebie wiosenną

Data publikacji: 2017-04-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: YES I DO & YES w wiosennej promocji
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Wraz z wiosną zainuaguruowany został sezon ślubny. Przed Narzeczonymi mało romantyczne, ale nieuniknione wyzwanie: sporządzić kosztorys i ślubny business plan. Marka YES I DO i marka YES mają dla Ciebie wiosenną promocję.

YES I DO & YES w wiosennej promocji Moda, LIFESTYLE - Wraz z wiosną zainuaguruowany został sezon ślubny. Przed Narzeczonymi mało romantyczne, ale nieuniknione wyzwanie: sporządzić kosztorys i ślubny business plan. Marka YES I DO i marka YES mają dla Ciebie wiosenną promocję.

W tandemie raźniej:

YES I DO & YES – prezenty na wiosnę

 

Wedding plannerzy zgodnie przyznają, że na wyższe koszty przedślubne narażona jest Panna Młoda. Statystyczny kosztorys wylicza, że już na samą stylizację ślubą, wliczając suknię, dodatki, fryzurę, makijaż i manicure powinna przygotować się na wydatek rzędu około 5000 – 8000 PLN. Do tego doliczyć należy udział w innych wydatkach okołoślubnych i okołoweselnych… Aby chociaż w małym stopniu odciążyć głowę i portfel przyszłej Panny Młodej, marka obuwia ślubnego YES I DO w kooperacji z biżuteryjną marką YES przygotowały dla wszystkich pań wiosenną crossofertę. Dzięki niej można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, „odhaczyć” z listy kupno butów i biżuterii, a zaoszczędzony budżet przeznaczyć na inne wydatki. Przy zakupie butów YES I DO lub Loft 37 otrzymasz bon na 100 PLN na zakupy w salonach YES i na YES.pl (bon ważny przy zakupach powyżej 500 PLN). Kupując obrączki marki YES dostaniesz w prezencie 100 PLN na zakup ręcznie szytych butów z przepięknej, ślubnej kolekcji YES I DO (do wykorzystania na YESIDOwedding.pl oraz w butikach Loft37). Vouchery upominkowe są ważne do końca lipca 2017 i nie łączą się z innymi promocjami oraz rabatami.

 

 

YES I DO – solidna jakość i modne wzornictwo

 

Charakterystyczna podeszwa w kolorze pudrowego różu to znak rozpoznawczy YES I DO. Ręcznie szyte buty to gwarancja jakości i nieszablonowego designu. Wysokiej klasy materiały bazują na naturalnych skórach, poddawanych garbowaniu, dzięki czemu buty YES I DO są wyjątkowo wygodne, pozwalają skórze oddychać i dostosowują się do kształtu stóp, zwiększając tym samym komfort użytkowania. Różnorodność wzorów, ciekawa kolorystyka i wszechstronność marki sprawia, że YES I DO pokochało już zarówno wiele Panien Młodych, jak i ich druhen, mam, sióstr i innych pań, aktywnie angażujących się w ceremonię ślubną. Wyjątkowość butów YES I DO przejawia się w ich uniwersalności: idealnie nadają się również na inne – poza ślubem – okazje, a dodatkowo każda Klientka ma możliwość uczestniczenia w procesie powstawania swojej niepowtarzalnej pary. Personalizacja do doskonały sposób na stworzenie wymarzonego, indywidualnego projektu. Wystarczy wybrać model, fason, kolor skóry i ulubione dodatki. Aby nadać im bardziej osobistego charakteru, można zdecydować się na wyhaftowanie na bucie daty ślubu, imion Nowożeńców czy krótkiej sentencji. Dzięki temu otrzymujemy wyjątkową i praktyczną pamiątkę na całe życie.

A to już wiesz?  Polscy siatkarze z wielkim sukcesem na mistrzostwach Europy. Dzięki świetnym wynikom ta dyscyplina zyskuje popularność wśród sponsorów

 

 

 

 

 

www.yesidowedding.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
YES I DO & YES w wiosennej promocji Moda, LIFESTYLE - Wraz z wiosną zainuaguruowany został sezon ślubny. Przed Narzeczonymi mało romantyczne, ale nieuniknione wyzwanie: sporządzić kosztorys i ślubny business plan. Marka YES I DO i marka YES mają dla Ciebie wiosenną promocję.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy