Biblioteczka

Jak znaleźć tego jedynego? Szklane skrzydła i Zdesperowana!

Jak znaleźć tego jedynego? Szklane skrzydła i Zdesperowana!
Polecamy nowości Wydawnictwa Świętego Wojciecha: Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić 21 sekretów dla kobiet Jason i Crystalina Evert 440 stron, 138×210

Polecamy nowości Wydawnictwa Świętego Wojciecha:

Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić

21 sekretów dla kobiet

Jason i Crystalina Evert

440 stron, 138×210 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami,

ISBN 978-83-7516-735-1

Cena 34 zł

jak_znalezc_tego_jedynego

Jesteś jedną z wielu… czy tą jedyną?

Jesteś kimś ?na teraz?… czy kimś ?na zawsze??

Wyruszając na poszukiwania tego jedynego, pamiętaj, by samej się nie zgubić!

Samotne kobiety często czują, że w pojedynką muszą szukać odpowiedzi na najgłębsze pytania dotyczące miłości i intymności. Niektóre zgadzają się na przelotne związki, z nadzieją, że w ten sposób odnajdą miłość. Inne boją się nawet mieć nadzieję. Przychodzi taki moment, w którym każda kobieta potrzebuje zapewnienia, że problem nie tkwi w niej samej ani w jej wymaganiach.

W książce Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić odkryjesz 21 strategii, które pomogą ci podnieść poprzeczkę, zamiast siedzieć na niej i czekać, aż w twoim życiu pojawi się książę z bajki.

Może nadszedł już czas, byś odkryła miłość, która pomoże ci stać się prawdziwą tobą?

Jason i Crystalina Evert ? od ponad dziesięciu lat podróżują po świecie, przemawiając do ponad miliona singli o tym, jak znaleźć miłość, nie obniżając swoich wymagań. Są autorami kilku publikacji na ten temat; wspólnie prowadzą strony www.chastityproject.com oraz www.womenmadenew.com. Mieszkają z dziećmi w Denver.

Szklane skrzydła

Gina Holmes

Seria: Rodzinne sekrety

340 stron,140×210 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami,

ISBN 978-83-7516-743-6

Cena 35 zł

szklane_skrzyd_a (300 x 450)

Pospiesznie zawarte małżeństwo więzi serce i umysł młodej kobiety w pułapce przemocy domowej.

U progu dorosłości 17-letniej Penny Carson wydaje się, że znalazła swojego księcia z bajki w osobie zatrudnionego na farmie pracownika sezonowego, Trenta Taylora. Jego obietnice i ładna buzia przekonują Penny, że właśnie Trent jest jej ucieczką od apodyktycznego ojca i nudnego, prowincjonalnego miasteczka. Ale szczęście małżeńskie Penny nie trwa dłużej niż ich niezwykle krótkie narzeczeństwo.

Nie mając wyboru, poddaje się losowi żony kontrolowanej przez męża, który nie kontroluje siebie?

Kiedy 10 lat później w wyniku wypadku przy pracy Trent nie jest w stanie utrzymać rodziny, musi pozwolić żonie podjąć pracę przy sprzątaniu domów. Tam Penny poznaje dwie kobiety z różnych światów, które otwierają jej życie na nieskończoną liczbę możliwości, uczą ją na nowo żyć i śmiać się ? oraz zarażają hartem ducha, który w ostateczności pozwoli jej odnaleźć samą siebie.

Zdesperowana

Nadzieja dla mamy, która potrzebuje oddechu

Sarah Mae i Sally Clarkson

296 stron, 130×200 mm, oprawa zintegrowana,

ISBN 978-83-7516-632-3

Cena 29,90 zł

Zdesperowana

Dzisiaj naprawdę nie dam rady być mamą?

Te słowa szepczą czasem w cichej desperacji wszystkie matki, które kochają swoje dzieci z całego serca i które zmagają się z trudami macierzyństwa.

Macierzyństwo zmienia cię o 180 stopni. Bardzo starasz się być ?dobrą? mama, ale czujesz, że rzadko ci się to udaje. Co się stało z twoimi ideałami?

Zdesperowana to historia codziennych prób podejmowanych przez młodą matkę i bezcenne wskazówki doświadczonej mentorki. Zdesperowana nie jest książką o rozpaczy, nie jest też regularną wykładnią czy instrukcją macierzyństwa. To po prostu życie, które oferuje ci otuchę, pomoc i odpowiedzi na niektóre pytania ? czasem pół żartem, pół serio? ale zawsze uczciwe.

Sarah Mae ? wpływowa blogerka (www.sarahmae.com), autorka i mówczyni. Mieszka w Pensylwanii z mężem i trojgiem dzieci.

Sally Clarkson ? autorka, współzałożycielka dzieła Whole Heart Ministries, które pomaga rodzicom i oferuje im wsparcie. Mama czworga dorosłych dzieci, mieszka z mężem w Colorado Springs.

hastagi na stronie:

A to już wiesz?  Sezon ogórkowy w pełni, pora więc na dobrą książkę na lato! Lista bestsellerów książkowych
#edyta górniak nudografia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy