Lifestyle Moda

Deichmann & Margaret

Deichmann & Margaret
Tej wiosny Margaret znów wystąpi w duecie z firmą Deichmann! 23 lutego gwiazda zaprezentowała nową kolekcję wybranych przez nią butów i torebek na sezon wiosna/lato

Data publikacji: 2016-02-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Deichmann & Margaret
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Tej wiosny Margaret znów wystąpi w duecie z firmą Deichmann! 23 lutego gwiazda zaprezentowała nową kolekcję wybranych przez nią butów i torebek na sezon wiosna/lato 2016.

Deichmann & Margaret Moda, LIFESTYLE - Tej wiosny Margaret znów wystąpi w duecie z firmą Deichmann! 23 lutego gwiazda zaprezentowała nową kolekcję wybranych przez nią butów i torebek na sezon wiosna/lato 2016.

Tej wiosny Margaret znów wystąpi w duecie z firmą Deichmann! 23 lutego gwiazda zaprezentowała nową kolekcję wybranych przez nią butówi torebek na sezon wiosna/lato 2016. Wydarzenie przyciągnęło wielugości, którzy nie tylko chcieli poznać najnowsze trendy, ale także byli ciekawi, co tym razem przygotowała znana z oryginalności artystka!

Podczas prezentacji kolekcji obecni byli m.in. dziennikarze i styliści czołowych ogólnopolskich magazynów oraz celebryci m.in.: Paulina Sykut, Julia Wieniawa, Olga Kalicka, Milena Rostowska-Galant oraz Jacob Kosel. Goście spędzili popołudniew Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki, gdzie mogli podziwiać buty i dodatki sygnowane imieniem gwiazdy.

Z wiosennych propozycji Deichmann Margaret wybrała modele wpisujące sięw najnowsze trendy. Kolekcję wyróżniają przede wszystkim jaskrawe kolory. Znajdziemy w niej zarówno modne szpilki, jak i płaskie tenisówki, cekinowe espadryle, czy wygodne slippersy. W kolekcji gwiazdy nie zabrakło również letnich sandałków z frędzelkami oraz wiązanych modeli typu lace-up, które będą hitem tego sezonu!

Kolekcja Deichmann by Margaret z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym swobodę oraz różnorodność w modzie!

Kolekcja będzie dostępna wyłącznie w sklepach Deichmann już od 7-go marca!

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Deichmann & Margaret Moda, LIFESTYLE - Tej wiosny Margaret znów wystąpi w duecie z firmą Deichmann! 23 lutego gwiazda zaprezentowała nową kolekcję wybranych przez nią butów i torebek na sezon wiosna/lato 2016.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Wiosna w szafie: dla mniej i bardziej odważnych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy