Buty Obuwie

Z myślą o kobietach – technologia Merrell QForm

Z myślą o kobietach – technologia Merrell QForm
Z myślą o kobietach – technologia Merrell QForm Wyprawa w góry, zabiegany dzień w mieście lub weekendowy wypad na łono natury. Chcąc w pełni cieszyć

Z myślą o kobietach – technologia Merrell QForm

Wyprawa w góry, zabiegany dzień w mieście lub weekendowy wypad na łono natury. Chcąc
w pełni cieszyć się aktywnymi dniami na świeżym powietrzu, musisz w każdej sytuacji czuć się komfortowo. Wygodę zapewni technologia QForm2, która została zastosowana w kobiecych modelach butów z wiosennej kolekcji marki Merrell.

W trakcie tworzenia obuwia projektanci marki Merrell zawsze kierują się zasadą, że but, aby był wygodny musi spełniać trzy podstawowe warunki: musi być odpowiednio dopasowany, musi stabilizować stopę oraz wspierać ją w wymagającym terenie. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu delikatnym kobiecym stopom, projektanci Merrell połączyli siły z Sport Biomechanics Inc. – wiodącą organizacją zajmującą się medycyną sportową.
W efekcie ich prac powstała technologia QForm Comfort oraz jej najnowsza wersja QForm2, której zadaniem jest zadbanie o odpowiednią proporcję w kącie q, tworzonym przez linie poprowadzone od kolca biodrowego przedniego górnego do środka rzepki oraz od środka rzepki do guzowatości kości piszczelowej. Jego prawidłowa wartość, która dla mężczyzn wynosi ok. 14 stopni, a dla kobiet ok. 17 stopni jest wyznacznikiem prawidłowej postawy sylwetki i nacisku stopy na podłoże, a tym samym prawidłowej postawy.

Technologia Merrell QForm2 składa się z:
– podeszwy środkowej, która została wykonana z pianki o podwójnej gęstości i która wyposażona jest we wzmocnienia wypośrodkowujące i stabilizujące piętę w trudnym terenie.
– wkładki EVA z technologią M Select FIT.TRI, która doskonale współgra z naturalnym ruchem stopy
i daje dodatkową stabilizację trzech głównych łuków stopy podczas aktywności.

Propozycją marki Merrell na nadchodzące letnie dni są sandały Siren Q2 Strap. Cholewka butów została wykonana
z delikatnego i wodoodpornego nubuku z miękką wyściółką
z Lycry®. Wygodę podczas spacerów, nawet na dalekich dystansach, gwarantuje wkładka EVA z technologią In-Board oraz poduszka powietrzna Merrell Air Cushion. Stabilizacja nawet na mokrych ścieżkach to zasługa podeszwy zewnętrznej M Select GRIP.
Sandały zostały wykonane w gamie kolorystycznej, która bez wątpienia przypadnie do gustu kobietom. Dla tych bardziej zachowawczych marka przygotowała modele w odcieniach czarnym
i beżowym, natomiast dla tych, którzy lubią bawić się modą i kolorami model w kolorze fuksji.

A to już wiesz?  Zimowe Relaksy dostępne w wersji sneakers

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy