Kosmetyki

z miłości do gładkości

z miłości do gładkości
INFORMACJA PRASOWA Kamill – z miłości do gładkości Troska o piękno kobiecych dłoni to specjalność marki Kamill już od ponad pięćdziesięciu lat. Z dobroczynnego działania

INFORMACJA PRASOWA

Kamill – z miłości do gładkości

Troska o piękno kobiecych dłoni to specjalność marki Kamill już od ponad pięćdziesięciu lat.
Z dobroczynnego działania ekstraktu z rumianku, czyli głównego składnika wszystkich kosmetyków Kamill, skorzystało już kilka pokoleń kobiet na całym świecie. Dołącz do nich!

Kosmetyki Kamill to nie tylko cieszący się największą popularnością krem Classic. W chłodne dni warto wypróbować również inne produkty, na przykład dwa specjalistyczne kremy do intensywnej pielęgnacji rąk – Kamill Hand Repair. Obydwa stworzone zostały po to, by udzielić natychmiastowej pomocy dłoniom poddanym szczególnym obciążeniom tj. szorstkim w dotyku, popękanym i odwodnionym. Oba wzbogacono o wyciąg z rumianku i Panthenol, dzięki czemu skutecznie pielęgnują i łagodzą wszelkie podrażnienia skóry. W każdym z nich zastosowano inną formułę pielęgnacyjną:

Kamill Hand Repair 2% UREA oparty został na formule pielęgnacyjnej zawierającej 2% UREA, czyli mocznika – intensywnie nawilżającego składnika, który skutecznie wiąże wilgoć, także w głębokich warstwach naskórka.

Kamill Hand Repair 5% UREA to krem w wygodnym opakowaniu z aplikatorem. Łagodna formuła pielęgnacyjna tego produktu zawiera aż 5% mocznika. Już kilkukrotne użycie kosmetyku przywróci optymalne nawilżenie dłoni i przyniesie uczucie gładkości.

W okresie zimowym warto przetestować także rozgrzewające płyny do kąpieli i apetycznie pachnące żele pod prysznic z linii Kamill Wellness, np. żel pod prysznic Mleczko Rabarbarowe.

Specjalistyczny krem do r_k Kamill Hand Repair 5% UREA - 12,99 PLN

_el pod prysznic Kamill Wellness Mleczko Rabarbarowe - 5,99 PLN

Kamill - z mi_o_ci do g_adko_ci_ImagePhoto

Kamill_logo

Specjalistyczny krem do r_k Kamill Hand Repair 5% UREA - 7,99 PLN

Więcej informacji o produktach na www.facebook.com/KamillPolska oraz na stronie internetowej www.kamill.pl/nasze-produkty/.

Sugerowane ceny produktów:
HAND REPAIR 2% UREA 75 ml ? 7,99 PLN
HAND REPAIR 5% UREA 50 ml ? 12,99 PLN
Żel pod prysznic Kamill Wellness ? 4,99-5,99 PLN

A to już wiesz?  Balsam wymieniany ze względu na dużą skuteczność w leczeniu egzemy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy