Kosmetyki

Najbardziej tajemniczy i niezbadany ze wszystkich zmysłów -węch

Najbardziej tajemniczy i niezbadany ze wszystkich zmysłów -węch
BO ZAPACH MA STYL Najbardziej tajemniczym i niezbadanym ze wszystkich zmysłów jest węch. To on otwiera naszą podświadomość na odczuwanie przestrzeni wokół nas. Jednak nie

BO ZAPACH MA STYL

Najbardziej tajemniczym i niezbadanym ze wszystkich zmysłów jest węch. To on otwiera naszą podświadomość na odczuwanie przestrzeni wokół nas. Jednak nie wszystko co ładnie pachnie jest atrakcyjne dla kolejnego z naszych zmysłów ? wzroku. A gdyby tak połączyć doznania węchowe
z estetycznymi i stworzyć zapach, który ma styl?

Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła firma Mr. & Mrs. Fragrance – producent prestiżowych perfum do wnętrz. Opracowana we współpracy z włoskim projektantem Luca Trazzi kolekcja jest doskonałym połączeniem elegancji, niezwykłej estetyki, świeżości i nowoczesności.
Mr. & Mrs. Fragrance to mieszanka aromatów, która w każdym wnętrzu wprowadzi niepowtarzalny klimat
i w mgnieniu oka uczyni je przytulnym oraz wygodnym. Przyjemna woń sprawi, że odpoczynek po ciężkim dniu będzie znacznie lepszy. Zapachy, stworzone przy użyciu czystych i naturalnych esencji, są świeże, radosne i zdecydowane ? zaprojektowane tak, by wypełnić dom pięknem i nadać mu niezwykłej aury. Elegancki w swojej prostocie i skuteczny w działaniu dyfuzor, nie tylko spełnia funkcję perfum do wnętrz, ale także wspaniale wyróżnia się jako ozdoba.

Motto marki brzmi: freedom to change, czyli wolność do zmian – to przede wszystkim wolność w wyborze koloru, kształtu i zapachu. Ale też wolność do stworzenia w swoim domu atmosfery, jaka najbardziej Ci odpowiada. W ofercie firmy znajduje się kilka różnych kształtów dyfuzorów, w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz zapachowych. Mr. & Mrs. Fragrance z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby ceniącej kreatywność, klasę i oryginalność.

Strona internetowa: http://www.aromalux.pl
Facebook: https://www.facebook.com/aromalux

baby_montaggio

Cesare_team_mini

fred_colori

ginger_colori

Logo_new

mr&mrs_fragrance_collezione_1

vito_colori

walter_colori

wilma_colori

hastagi na stronie:

#bożena styl spodnie

0 0 votes
Article Rating
A to już wiesz?  Enzymatyczny peeling gruszkowy z lawą wulkaniczną

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x