Lifestyle Moda

ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?!

ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?!
Już dziś startuje największe święto okazyjnych

Data publikacji: 2016-06-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Już dziś startuje największe święto okazyjnych zakupów!

ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?! Moda, LIFESTYLE - Już dziś startuje największe święto okazyjnych zakupów!

Warszawiacy znowu będą mogli dać się ponieść zakupowemu szaleństwu. Najniższe możliwe ceny, nawet do -80%, i szeroka oferta najlepszych marek odzieżowych na pewno przyciągnie łowców okazji. To również idealna propozycja dla coraz bardziej świadomych klientów, którzy w akcji ROZPRZEDAŻY upatrują szansę na udane zakupy nierujnujące domowego budżetu. 

Smart shopping, czyli racjonalne podchodzenie do zakupów, jest coraz bardziej popularną filozofią wśród kupujących. Z każdą kolejną edycją ROZPRZEDAŻY obserwujemy coraz większą liczbę odwiedzających nas klientów. – mówi Agnieszka Wrońska Koordynator ds. marketingu i PR FACTORY Annopol. 
Cieszy nas także, że nasi najemcy widząc rosnący potencjał ROZPRZEDAŻY chętnie dołączają się 
z atrakcyjnymi ofertami. W tym roku na naszych klientów czekać będzie jeszcze więcej okazji zakupowych gwarantujących najniższe ceny wybranych produktów – dodaje Agnieszka Krajewska Koordynator ds. marketingu i PR FACTORY Ursus. 

W czasie ROZPRZEDAŻY można porównać, jak wiele jesteśmy w stanie zaoszczędzić. Na metkach umieszczane są trzy ceny – pierwsza jest ceną detaliczną, druga to cena outletowa sprzed akcji, niższa od 30 do 70 procent względem ceny detalicznej i trzecia, najniższa to cena rozprzedażowa, czyli obniżona do 80 procent.
Zakupy outletowe są idealną propozycją dla wielu różnych typów konsumentek. Co nimi kieruje? 
To nastawienie na dobrą jakość i niską cenę. Polki są odpowiedzialne za zdecydowaną większość decyzji zakupowych (ponad 80%) – nawet jeśli to nie one dokonują finalnej transakcji. Są coraz bardziej świadomymi oraz odpowiedzialnymi konsumentkami, znają swoje potrzeby i oczekiwania, kupują zupełnie inaczej, niż kupowały kilka lat temu. Szukają produktów lepszych jakościowo, zwracają uwagę na marki (ponad 60%), ale często ich budżet jest ograniczony – mówi Katarzyna Pawlikowska, ekspert ds. społecznych i konsumenckich zachowań kobiet. 

A to już wiesz?  „Wiosenne Arkady Stylu” – modowe inspiracje w Zielonych Arkadach

Szczegółowe oferty ROZPRZEDAŻY można znaleźć na stronie internetowej FACTORY Annopol i FACTORY Ursus – www.factory.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ROZPRZEDAŻ W FACTORY – KOGO SKUSZĄ NAJLEPSZE OFERTY ZAKUPOWE W MIEŚCIE?! Moda, LIFESTYLE - Już dziś startuje największe święto okazyjnych zakupów!
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy