Pranie Produkty

proszek i żel w jednej kapsułce

proszek i żel w jednej kapsułce
Nowość! Persil Power-Mix Caps – proszek i żel w jednej kapsułce Persil wprowadził na rynek kapsułki Power-Mix Caps, które łączą w sobie zalety proszku do

Nowość!
Persil Power-Mix Caps – proszek i żel w jednej kapsułce

Persil wprowadził na rynek kapsułki Power-Mix Caps, które łączą w sobie zalety proszku do prania i żelu. Nowy produkt zapewnia idealnie czyste pranie: intensywność kolorów, nieskazitelną biel oraz skuteczność w usuwaniu plam i zabrudzeń – nawet w temperaturze 20°C.

Persil Power-Mix Caps łączy płynny środek piorący ze składnikami wybielającymi i odplamiającymi w postaci proszku. Zapewnia idealnie czyste pranie, przy zachowaniu wygody użytkowania, już w temperaturach rzędu 20°C. Żel o skoncentrowanej mocy skutecznie spiera zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym kolorów, podczas gdy proszek wzmacnia jego działanie. Zawiera enzymy – a w wersji do białego prania również wybielacz – które perfekcyjnie usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, jak te z kawy, herbaty, owoców, warzyw czy trawy, gwarantując intensywność kolorów i olśniewającą biel. Kapsułki Power-Mix Caps zawierają dodatkowo składnik, który przeciwdziała mechaceniu się tkanin.

Kapsułki wykonane są z folii, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. Wystarczy umieścić ją bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i uruchomić program. Kapsułki do prania to proste i wygodne rozwiązanie. Obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się segment na rynku środków piorących.

Nowe kapsułki Persil Power-Mix Caps są bardziej skoncentrowane i efektywne – ważą mniej niż dawka płynnego lub proszkowego detergentu, zalecana na jedno pranie. Co więcej, idealnie odmierzona ilość środka w kapsułce chroni przed ryzykiem zbyt obfitego dozowania. Używając Persil Power-Mix Caps, konsumenci przyczyniają się do oszczędzania zasobów naturalnych.
Dzięki połączeniu zalet proszku do prania i żelu, Persil Power-Mix Caps to najskuteczniejsze kapsułki piorące na rynku . Nowy Persil Power-Mix Caps występuje w 2 wariantach: do białego i do kolorów. Jest dostępny w lekkich, wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach. Kapsułki w ilości umożliwiającej wykonanie 14 prań umieszczone zostały w funkcjonalnym pudełku wielokrotnego użytku, natomiast wersje 28 i 35 sztuk – w praktycznych, zamykanych woreczkach.
Rekomendowana cena detaliczna brutto Persil Power-Mix Caps:
• opakowanie 14 kapsułek – około 25,99 zł brutto
• opakowanie 28 kapsułek – około 39,99 zł brutto
• opakowanie 35 kapsułek – około 44,99 zł brutto

A to już wiesz?  Torba do wózka czyli bałość o szczegóły, najdoskonalsza klasa zrobienia oraz wielka funkcjonalność oraz ciężkie, wzornictwo i pomysł

***
Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (środków piorących i czystości), Beauty Care (kosmetyków) oraz Adhesive Technologies (klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych). Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia prawie 50 tysięcy pracowników. W 2014 roku wartość sprzedaży Henkla wyniosła 16,4 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 2,6 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane firmy wchodzą w skład niemieckiego indeksu giełdowego DAX.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy