Lifestyle Moda

Nowy salon optyczny w Magnolia Park

Nowy salon optyczny w Magnolia Park
Oprawki korekcyjne najlepszych światowych producentów, modne okulary przeciwsłoneczne czy wygodne soczewki kontaktowe. To wszystko wrocławianie znajdą w nowo otwartym salonie optycznym Gafas, który dołączył do grona najemców Magnolii

Data publikacji: 2016-07-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy salon optyczny w Magnolia Park
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Oprawki korekcyjne najlepszych światowych producentów, modne okulary przeciwsłoneczne czy wygodne soczewki kontaktowe. To wszystko wrocławianie znajdą w nowo otwartym salonie optycznym Gafas, który dołączył do grona najemców Magnolii Park.

Nowy salon optyczny w Magnolia Park Moda, LIFESTYLE - Oprawki korekcyjne najlepszych światowych producentów, modne okulary przeciwsłoneczne czy wygodne soczewki kontaktowe. To wszystko wrocławianie znajdą w nowo otwartym salonie optycznym Gafas, który dołączył do grona najemców Magnolii Park.

Salon firmy Gafas otwarto na poziomie 0, pomiędzy sklepami Łyko i Badura. Klienci Magnolia Park na 43 metrach kwadratowych znajdą bogatą ofertę oprawek cenionych marek modowych takich, jak: Giorgio Armani, Emporio Armani, Persol, Oliver Peoples, Dolce&Gabbana, Prada, OAKLEY, Ray-Ban, Vogue, DKNY, Turro, ICON. Na klientów salonu optycznego czekają też najwyższej jakości szkła kontaktowe, a także eleganckie, casualowe i sportowe okulary przeciwsłoneczne.

– Nowy salon firmowy Gafas w Magnolia Park to dowód na to, że cały czas staramy się zapewnić klientom opcję maksymalnego wyboru. Duża różnorodność najemców sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie tu propozycję w pełni spełniającą jego indywidualne oczekiwania – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Oferta z sektora „zdrowie i uroda” kierowana do klientów Magnolia Park regularnie się powiększa – Gafas dołączył do takich firm, jak: Twoje Soczewki, Vision Express, Super-Pharm, Sephora czy Douglas. Grono najemców Magnolii Park sukcesywnie się powiększa – w sobotę otwarto tu pierwszy na Dolnym Śląsku salon Obag Store. Dołączył do takich nowych sklepów, jak: Paryżanka, Tallinder, Pawo, czy butik Scoppio. Tym samym klienci galerii  mają do dyspozycji ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji, co czyni ofertę Magnolii Park najbardziej kompleksową na Dolnym Śląsku. Na początku lipca galeria uruchomiła również nową usługę Personal Shopping, w ramach której klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnego stylisty.

http://www.magnoliapark.pl/

 

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie blisko 100 000 m2. Wśród najemców centrum znajduje się około 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3 500 darmowych miejsc parkingowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, RESERVED, Saturn, TOUS, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, pierwszy na Dolnym Śląsku salon Tallinder, LC Waikiki, The North Face, Decimas, Crocs, Superdry czy Samsung Brand Store. Klienci mogą korzystać z oferty 7-salowego Kina Helios, centrum Jatomi Fitness, sali zabaw dla dzieci, a także hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje.

A to już wiesz?  Błędy zakupowe, czyli czego nie robić szukając modowych perełek?

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na odbywające się tu liczne koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne wydarzenia organizowane w centrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

 

Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych wyników i budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek w które inwestujemy, firm którym doradzamy, a także dla globalnej gospodarki. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszej znakomitej kadry oraz elastycznemu wykorzystaniu kapitału. Nasze różnorodne spółki zarządzające aktywami specjalizują się w zarządzaniu funduszami private equity, funduszami nieruchomościowymi, hedgingowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi oraz zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Blackstone zapewnia też różnorodne usługi doradcze, w tym doradztwo finansowe, strategiczne, restrukturyzacyjne i reorganizacyjne, a także usługi w zakresie alokacji funduszy. Więcej informacji można znaleźć na www.blackstone.com. Śledź nas na [email protected]

A to już wiesz?  Targi Mody w Porcie Łódź

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy salon optyczny w Magnolia Park Moda, LIFESTYLE - Oprawki korekcyjne najlepszych światowych producentów, modne okulary przeciwsłoneczne czy wygodne soczewki kontaktowe. To wszystko wrocławianie znajdą w nowo otwartym salonie optycznym Gafas, który dołączył do grona najemców Magnolii Park.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy