Aktualności

Duet MMC pokazał swoją nową kolekcję

Duet MMC pokazał swoją nową kolekcję
Informacja prasowa Zduńska Wola, 1 kwietnia 2015 Gatta partnerem pokazu MMC! 30 marca w Warszawie duet MMC pokazał swoją nową kolekcję. Partnerem pokazu i najnowszej

Informacja prasowa
Zduńska Wola, 1 kwietnia 2015

Gatta partnerem pokazu MMC!

30 marca w Warszawie duet MMC pokazał swoją nową kolekcję. Partnerem pokazu i najnowszej kolekcji MMC wydarzenia była Gatta, która z projektantkami współpracuje już od kilku sezonów. Do stylizacji z kolekcji wiosna/lato 2015 zostały wykorzystane modele podkolanówek marki Gatta, które zaprojektował duet projektantów MMC ? Ilona Majer i Rafał Michalak.

Na 42. piętrze ekskluzywnego apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie odbył się pokaz duetu MMC Studio, prezentujący najnowszą kolekcję ?Unplugged?, na sezon wiosna-lato 2015. Partnerem wydarzenia była Gatta, która już po raz kolejny współpracuje z projektantami. Stylizacje w najnowszej kolekcji MMC Studio zostały uzupełnione podkolanówkami znanej marki. Ilona Majer i Rafał Michalak zaprojektowali je specjalnie na potrzeby pokazu. Duet stworzył unikatowy model podkolanówek, ozdobionych charakterystycznym podwójnym lampasem. Kolekcja ta po raz pierwszy zaprezentowana została podczas Fashion Week w Budapeszcie, natomiast w Warszawie projektanci pokazali jej rozszerzoną wersję.

?Dzięki współpracy z polskimi projektantami, modele Gatty stają się częścią kolekcji prezentowanych na wybiegach i w ten sposób tworzą nowe trendy w świecie mody. Udowadniamy w ten sposób, że produkty naszej marki ? rajstopy, skarpetki, a teraz także podkolanówki ? świetnie prezentują się nie tylko na ulicy, ale także na czerwonym dywanie. Takie przedsięwzięcia wyzwalają w nas nowe pokłady kreatywności i pozwalają na ciągły rozwój marki Gatta? ? komentuje Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.

W kolekcji ?Unplugged? dominowała biało-beżowa kolorystyka. Pojawił się jednak także intensywny turkus i specjalnie dla MMC zaprojektowane we Włoszech cyfrowe druki na jedwabiu. Projekty zostały wzbogacone np. elementami w postaci skóry czy przezroczystości. Uwagę przyciągała również forma i faktura tkanin ? duet wykorzystał m.in. silikonowe materiały powleczone prawdziwym srebrem, odzieżową folię ? nawiązującą do stylistyki lat 60. oraz tkaniny techniczne o papierowym wykończeniu. Projekty w ten sposób podkreślały nowoczesny charakter całej kolekcji, jej oryginalność i ekstrawagancję.
Na pokazie nie zabrakło tłumu gwiazd, pojawiły się m.in.: Joanna Horodyńska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Kinga Rusin, Marta Wierzbicka czy Magda Steczkowska.

A to już wiesz?  Zmysłowa i sportowa féminité od Etam

Gatta od dawna współpracuje i wspiera polskich projektantów (m.in. Bizuu, Gosia Baczyńska, Michał Szulc, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz), jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop.

scena z: Paulina Sykut, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ilona Majer, Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

akpa20150330_mmc_jk_0745

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Zielińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodatkowe informacje:
Firma FERAX ? lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce ? jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Obecnie produkty marki Gatta to:
? Gatta Collant ? kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwu kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej;
? Gatta Beauty ? linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które działają niemalże jak wizyta w SPA. Posiadają specjalne włókna, które w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, chłodzą, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, a także są idealne dla kobiet w ciąży;
? Gatta Bodywear ? kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych;
? Gatta Cottoline ? pod którą dostępne są dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
? Gatta Active ? odzież sportowa adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd;
? Gatta Active Shapewear ? bielizna modelująca sylwetkę o właściwościach antycellulitowych;
? Gatta Underwear for man ? bielizna dla mężczyzn.
Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

hastagi na stronie:

#duet mmc #pokaz bozena mokrowiecka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy