Torby Torebki

Najmodniejsze torebki na sezon jesień-zima 2014/15

Najmodniejsze torebki na sezon jesień-zima 2014/15
Nowe, jesienne torby w kolekcji PRIMAMODA Najmodniejsze torebki na sezon jesień-zima 2014/15 łączy kilka najważniejszych cech: wszystkie są pojemne, wygodne i nawiązują do klasycznego, eleganckiego

Nowe, jesienne torby w kolekcji PRIMAMODA

Najmodniejsze torebki na sezon jesień-zima 2014/15 łączy kilka najważniejszych cech: wszystkie są pojemne, wygodne i nawiązują do klasycznego, eleganckiego stylu. Kolorystyka utrzymana jest w najgorętszych jesiennych barwach, ale zaakcentowanymi interesującymi detalami. Pojawiają się więc: ekskluzywne zawieszki z logotypem, a także frędzle, panterka czy metalowe łańcuszki. W wykonaniu króluje skóra licowa i lakierowana, a dzięki niebanalnemu wzornictwu i najwyższej materiałów jakości, torebki PRIMAMODA doskonale wpisują się w najnowsze trendy.

Marka PRIMAMODA proponuje na jesień szeroką ofertę torebek, jednak dominują w nich, często mimo niedużych rozmiarów, pojemne modele, w których każda kobieta zmieści cały swój świat. Torebki są utrzymane w najnowszych kolorach tego czasu: granacie, czerni, brązach i beżach. Modeli oferowanych przez PRIMAMODA jest wiele, a każde dostępne są w kilku rodzajach, urozmaicone o różne wersje wykończenia: jest więc skóra lakierowana oraz licowa gładka i wytłaczana.

Od kilku sezonów niezmiennym powodzeniem zajmują się torby ? shoppery, które pomieszczą wszystkie drobiazgi potrzebne na co dzień. Obok nich PRIMAMODA proponuje także luźne torby-worki, idealne dopełnienie stylizacji w stylu boho, eleganckie kuferki, a także małe torebki na łańcuszkach, jakie będą pasowały do wieczornych stylizacji. Każda torebka PRIMAMODA posiada charakterystyczny detal ? ciekawe zapięcia, kieszenie, wstawki w panterkę, czy zawieszki z logotypem marki, które pojawiły się po raz pierwszy w kolekcji.

Duży wybór modeli, modny design, wykonanie z troską o najmniejszy detal to gwarancja, że każda fashionistka znajdzie w ofercie PRIMAMODA swój wymarzony model

PRIMAMODA_699zl (8)

PRIMAMODA_699zl (10)

PRIMAMODA_699zl (11)

PRIMAMODA_699zl (12)

PRIMAMODA_699zl (13)

PRIMAMODA_799zl (3)

PRIMAMODA_799zl

PRIMAMODA_349zl

PRIMAMODA_399zl

PRIMAMODA_649zl

PRIMAMODA_699zl (2)

PRIMAMODA_699zl (3)

PRIMAMODA_699zl (4)

PRIMAMODA_699zl (5)

PRIMAMODA_699zl (6)

PRIMAMODA_699zl (7)

Ceny torebek zaczynają się od 279 zł do 829 zł
www.primamoda.pl

A to już wiesz?  Torba dla mamy do wózka - wybierz idealną na spacer i zakupy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy