Najlepsze urządzenia do makijażu permanentnego Biotek już w Polsce!

Najlepsze urządzenia do makijażu permanentnego Biotek już w Polsce!

Perfekcyjne dopasowanie działania maszyny, największy asortyment igieł, trwałe i bezpieczne barwniki oraz sprawdzone techniki szkoleniowe to gwarancja najlepszych efektów makijażu permanentnego marki BIOTEK.

Biotek to marka, która wyróżnia się zaawansowanymi, opracowanymi według własnych procedur i protokołów, technikami tworzenia wszystkich elementów niezbędnych do wykonania perfekcyjnego makijażu permanentnego.

Rozwój firmy najlepiej opisuje wypowiedź Prezesa Biotek, Massimo Froio: ?25 lat temu zaczęliśmy oferować profesjonalne zabiegi mikropigmentacji jako pionierzy. Dzisiaj dostarczamy użytkownikom z całego świata najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt dostępny na rynku?.

Tak bogate, zdobywane w prawie 50 krajach na całym świecie, doświadczenie pozwala opracowywać najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt. Przez ten czas marce Biotek udało się zdobyć 30 000 Klientów, wyprodukować ponad 2 mln igieł, 300 tys. ml barwników oraz przeprowadzić szkolenia z metody Biotek dla 11 tys. osób. Liczby te mówią same za siebie!

Rezultatem tej pracy jest również urządzenie Stilus 3 – połączenie nowoczesnej technologii oraz najlepszych materiałów. Jest bardzo lekkie i nie wywołuje żadnych wibracji, dzięki czemu precyzyjną linię można wykonać zaledwie jednym ruchem. Zastosowanie ruchu impulsywnego sprawia, że igła pracuje bardzo pewnie i dokładnie, a barwnik dostarczany jest w sposób optymalny. Automatyczna synchronizacja igły, modyfikacja prędkości bez przerywania pracy, ponad 18 rodzajów igieł oraz wyjątkowy, zapewniający najwyższy poziom higieny, system kartridży to tylko początek długiej listy zalet urządzenia firmy Biotek. Wymieniając je nie można też zapomnieć o specjalnej końcówce na podczerwień, która umożliwia szybką kontrolę i sprawdzenie, czy barwnik został rozprowadzony równomiernie.

Biotek to nie tylko wyjątkowe urządzenia, ale również doskonale opracowane pigmenty. Barwniki z linii BioResistent to obecnie najbardziej stabilne i najbezpieczniejsze produkty tego typu na rynku. Dostępne są w aż 110 kolorach. Wybór odpowiedniego ułatwi System Aplikacji Kolorów ? pierwsze narzędzie, które pozwala dostosować kolor do typu urody.

Firma Supernova, która wprowadziła na polski rynek markę Biotek, zawsze dbała o dostarczanie najlepszego dostępnego sprzętu do makijażu permanentnego. Od 1994 r. była wyłącznym dystrybutorem doskonale wszystkim znanych urządzeń Long-Time-Liner. W 2014 roku Supernova postawiła jednak na lidera rynku włoskiego i międzynarodowego ? Biotek.

Największą zaletą tej marki jest dbałość o nawet najmniejszy szczegół. To właśnie przekłada się na jakość sprzętu, który gwarantuje perfekcyjny i długotrwały makijaż, a co za tym idzie ? zadowolenie klientów.

Więcej informacji na: www.biotekpolska.pl
Wyłącznym dystrybutorem produktów w Polsce jest firma Supernova: www.supernova.com.pl

hastagi na stronie:

#najlepsze barwniki do makijażu permanentnego

Authors
Top