Lifestyle Moda

LANĈERTO na Prezydenta?

LANĈERTO na Prezydenta?
Oświadczenie spółki w sprawie czynienia kandydatów na Prezydenta RP przystojniejszymi i eleganckimi za pomocą polskich

Data publikacji: 2015-04-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LANĈERTO na Prezydenta?
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Oświadczenie spółki w sprawie czynienia kandydatów na Prezydenta RP przystojniejszymi i eleganckimi za pomocą polskich garniturów.

LANĈERTO na Prezydenta? Moda, LIFESTYLE - Oświadczenie spółki w sprawie czynienia kandydatów na Prezydenta RP przystojniejszymi i eleganckimi za pomocą polskich garniturów.

W imieniu zarządu spółki LANĈERTO S.A. i w nawiązaniu do wpisu, który ukazał się w serwisie społecznościowym Facebook na profilu Mr. Vintage w dniu 4.04.2015 r, dotyczącego wykorzystania fotografii z sesji LANĈERTO do fotomontażu zdjęcia Pana Pawła Kukiza oświadczamy, iż nasza spółka nie wiedziała o całej sytuacji, nie brała w niej udziału, ani nie wyrażała na nią zgody. O sprawie dowiedzieliśmy się ze środków masowego przekazu. Zapewniamy, że nie zgodzilibyśmy się na modyfikację zdjęć z naszych zasobów w kontekście politycznym. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nie zamierzamy rozpatrywać tej sytuacji pod kątem konsekwencji prawnych.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że najwyższej klasy, wygodne garnitury marki LANĈERTO tak doskonale uzupełniają nawet osobę, która publicznie deklarowała wielką niechęć do tego typu ubioru. Wyrażamy szczerą nadzieję, że osoby stojące za fotomontażem dokonały wyboru właśnie naszej marki ze względu na głębokie przekonania patriotyczne, jako że garnitury i koszule marki LANĈERTO szyte są wyłącznie na terenie Polski. Ich wybór to jednoczesne wsparcie gospodarki naszego kraju i legalnego zatrudnienia ponad 400 osób wkładających całe serce w swoją pracę.

Gdyby było to możliwe, sami rozpatrywalibyśmy start w wyścigu o prezydencki fotel. Mamy ku temu predyspozycje – od lat służymy Polakom i dbamy o zapewnienie im najwyższej jakości obsługi i komfortu, czego dowodem może być wynik badania Daymaker Index 2015, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce, otrzymując tytuł najlepiej obsługującej Klientów firmy w kraju. Jeśli władze będą podobnie troszczyć się o obywateli, wszystkim będzie żyło się lepiej.     

Panu Pawłowi Kukizowi, jak i wszystkim innym kandydatom, życzymy powodzenia w nadchodzących wyborach. Jednocześnie zapraszamy ich do salonów LANĈERTO S.A. w sprawie konsultacji wizerunkowych i odpowiedniego doboru ubrań szytych na miarę. Z przyjemnością pomożemy każdemu wybrać najkorzystniejszy krój i tkaninę. Oferujemy również pomoc w realizacji profesjonalnej i oryginalnej sesji zdjęciowej, z której efektów będzie można korzystać do woli.

A to już wiesz?  UE coraz bliżej wdrożenia przepisów regulujących sztuczną inteligencję. Ich brak stanowi barierę rozwoju dla innowacyjnych przedsiębiorstw

Z poważaniem,

Zarząd LANĈERTO S.A.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LANĈERTO na Prezydenta? Moda, LIFESTYLE - Oświadczenie spółki w sprawie czynienia kandydatów na Prezydenta RP przystojniejszymi i eleganckimi za pomocą polskich garniturów.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy