Lifestyle Moda

Kraków modą stoi. Finałowa gala akcji „Przyłapani na modzie”

Kraków modą stoi. Finałowa gala akcji „Przyłapani na modzie”
Już 2 lutego o godz. 18:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się podsumowanie jedynej tego typu akcji street fashion w Polsce. Gala „Przyłapani na modzie 2017” ponownie zgromadzi miłośników dobrego stylu, modowych ekspertów i gości

Data publikacji: 2018-01-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kraków modą stoi. Finałowa gala akcji „Przyłapani na modzie”
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Już 2 lutego o godz. 18:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się podsumowanie jedynej tego typu akcji street fashion w Polsce. Gala „Przyłapani na modzie 2017” ponownie zgromadzi miłośników dobrego stylu, modowych ekspertów i gości specjalnych.

Kraków modą stoi. Finałowa gala akcji „Przyłapani na modzie” Moda, LIFESTYLE - Już 2 lutego o godz. 18:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się podsumowanie jedynej tego typu akcji street fashion w Polsce. Gala „Przyłapani na modzie 2017” ponownie zgromadzi miłośników dobrego stylu, modowych ekspertów i gości specjalnych.

Dwanaście miesięcy poszukiwań, setki modnie ubranych osób i tysiące ciekawych stylizacji – już 2 lutego o godz. 18:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się podsumowanie jedynej tego typu akcji street fashion w Polsce. Gala „Przyłapani na modzie 2017” ponownie zgromadzi miłośników dobrego stylu, modowych ekspertów i gości specjalnych.

Gala „Przyłapanych na modzie” to okazja do spotkania się entuzjastów dobrego smaku i zabawy stylem. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy pokazać, że Kraków modą stoi – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Głównym punktem gali jest finał akcji „Przyłapani na modzie 2017”, podczas którego na scenie zaprezentuje się 12 kobiet i 12 mężczyzn wyróżnionych przez organizatorów, gości akcji Galerii Krakowskiej, a także czytelników portalu www.przylapaninamodzie.pl. Spośród 24 osób jury w składzie: Jarosław Szymczak – dyrektor Galerii Krakowskiej, Jerzy Gaweł – dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych, Dorota Wróblewska – ekspert modowy, Klaudiusz Iciek – projektant, Marcin Lewicki – redaktor naczelny Lounge Magazynu, Gosia Boy – blogerka modowa oraz GoShA Kusper – stylistka Galerii Krakowskiej wybierze najlepiej ubraną kobietę i mężczyznę ubiegłego roku. Laureaci otrzymają kartę podarunkową o wartości 2000 zł, specjalną statuetkę oraz sesję zdjęciową w Lounge Magazynie. Dodatkowo dwie osoby: kobieta i mężczyzna otrzymają nagrodę publiczności przyznaną na podstawie głosowania w aplikacji na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej. Każdy z finalistów otrzyma książkę „Fashion People Colours”.

Na scenie pojawią się Dorota Wróblewska – producentka pokazów, współorganizatorka Fashion Square oraz autorka popularnych książek o modzie oraz Jakub Gaber-Zaborski – laureat piątej edycji programu „Must be the music – Tylko muzyka”, który uświetni wydarzenie kameralnym koncertem. Gala będzie również okazją do zaprezentowania się na scenie nietuzinkowych osobowości, które zostały w minionym roku „przyłapane na modzie” i które – jak się okazuje – są utalentowanie nie tylko w zakresie mody. Na scenie zaprezentuje się  Piotr Popiołek – projektant i laureat licznych konkursów modowych, w tym "Cracow Fashion Award 2017" oraz David Kotowski – projektant obuwia i założyciel marki DIDALDI, którego buty nosi Lady Gaga. Podczas gali okazję do pokazania swojego stylu będą miały również wyróżnione laureatki konkursu „Colours of fashion”, który polegał na wysłaniu zdjęcia stylizacji we wskazanym w danym miesiącu kolorze. W trakcie finału konkursu zadaniem będzie zaprezentowanie stylizacji w myśl koncepcji „total look”. Jury wybierze zwyciężczynię, która otrzyma nagrodę – kartę podarunkową o wartości 1000 zł.

A to już wiesz?  Gwiazdkowy Showroom Pop Up Store – butik pełen świątecznych inspiracji

Gala „Przyłapani na modzie” to coroczne wydarzenie podsumowywujące akcję street fashion, która jest organizowana od 2011 r. przez Galerię Krakowską. Osoby, których stylizacje zostały na przełomie ubiegłego roku wyróżnione przez stylistów, blogerów oraz dziennikarzy modowych zaproszonych do akcji, mają szansę na zdobycie tytułu najlepiej ubranej osoby minionego roku.

Gala finałowa akcji „Przyłapani na modzie 2017” odbędzie się w piątek 2 lutego o godz. 18.00 w Galerii Krakowskiej (Hala Grodzka, poziom -1). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kraków modą stoi. Finałowa gala akcji „Przyłapani na modzie” Moda, LIFESTYLE - Już 2 lutego o godz. 18:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się podsumowanie jedynej tego typu akcji street fashion w Polsce. Gala „Przyłapani na modzie 2017” ponownie zgromadzi miłośników dobrego stylu, modowych ekspertów i gości specjalnych.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy