Lifestyle Moda

Kolekcja SOREL jesień-zima 2019: odważnie, kolorowo i wygodnie

Kolekcja SOREL jesień-zima 2019: odważnie, kolorowo i wygodnie
Najnowsza kolekcja SOREL jest zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią aktywny styl

Data publikacji: 2019-10-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolekcja SOREL jesień-zima 2019: odważnie, kolorowo i wygodnie
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Najnowsza kolekcja SOREL jest zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią aktywny styl życia.

Kolekcja SOREL jesień-zima 2019: odważnie, kolorowo i wygodnie Moda, LIFESTYLE - Najnowsza kolekcja SOREL jest zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią aktywny styl życia.

Założona w 1962 roku, firma SOREL narodziła się z przekonania, że styl i funkcjonalność idą w parze.  Czerpiąc inspirację z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu wszechstronnego obuwia zimowego, Sorel oferuje dziś całoroczną gamę obuwia, odzieży wierzchniej i akcesoriów.

W sezonie jesień-zima 2019 marka rozwija swoją kolekcję o zróżnicowane wzory, kombinacje kolorów, materiałów i wysokości. Rezultatem tych poszukiwań jest unikatowe połączenie stylu i ochrony, w klasykach SOREL-a oraz zupełnie nowych propozycjach jak model Harlow.

Kolekcja jesień-zima 2019 wykorzystuje strukturalne skóry woskowane, masywne podeszwy, głębokie kolory, figlarne metaliczne i błyszczące wykończenia. Zwracają uwagę przesadne proporcje i stylistyka podkreślająca kobiecość.

Najnowsza kolekcja jest odważna, pomysłowa i zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią aktywny styl życia. Buty wykonane są z komfortowych materiałów, m.in skóry, filcu czy wełny. SOREL stara się, aby wszystkie, nawet najbardziej stylowe buty, były wysoce funkcjonalne, przy zachowaniu dbałości o detale – by sprawdzić się zarówno na zatłoczonych ulicach, jak i wędrówkach poza miastem.

NAJWAŻNIEJSZE DAMSKIE kolekcje i style

Kinetic Caribou

Nowa odsłona wprowadzonego w ostatnich latach modelu Kinetic, oferuje interesujące kontrasty, wyraźnie zarysowany bieżnik i przesadzone proporcje. Ta mieszanka wystarczy, by wyróżnić się na tle innych kobiet.

Harlow Lace

Nowy model Harlow Lace łączący wyrafinowanie z charakterystycznym dla SOREL komfortem, lekkością i wygodą noszenia przez cały dzień. Wykonane z wodoodpornej skóry z wygodnym wykończeniem Harlow Lace są dobrym wyborem zarówno na spacery po mieście jak i wycieczki na łono natury. 

Black Lace

To propozycja dla kobiet lubiących piesze wędrówki, a zarazem przykładających dużą wagę do stylu. But posiada wodoodporną cholewkę, masywny i stabilny obcas i metalowe haczyki na sznurówki w kształcie litery D, ozdobione kontrastową koronką.

A to już wiesz?  Gwiazdy na Wigilii u Joanny Kruczek

Emelie Lace

SOREL wyrusza na piesze wycieczki, jednocześnie zachowując swój wyrazisty styl. Emelie Lace to odświeżony popularny model, który oferuje idealne połączenie stylu z nowoczesnym komfortem. Zostały wykonane ze skóry, posiadają wodoodporną cholewkę i nowy kształt obcasa, który pozwala na wygodne wędrówki po mieście.

Joan of Arctic Wedge II Zip

Kolejna odsłona kultowego modelu Joan of Arctic jest gotowa na każdą pogodę, a jednocześnie trendy dzięki wodoodpornej skórzanej cholewce, „opartej” na ukrytym obcasie. Dzięki temu buty będą zawsze suche i wygodne.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolekcja SOREL jesień-zima 2019: odważnie, kolorowo i wygodnie Moda, LIFESTYLE - Najnowsza kolekcja SOREL jest zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią aktywny styl życia.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy