Pokazy mody Projektanci

Kolejna odsłona kolekcji Carinii na wiosnę-lato 2015

Kolejna odsłona kolekcji Carinii na wiosnę-lato 2015
Kolejna odsłona kolekcji Carinii na wiosnę-lato 2015 W zeszłą sobotę, 11.10.14, marka Carinii już po raz drugi zabłysnęła na wybiegu swoją najnowszą kolekcją na sezon

Kolejna odsłona kolekcji Carinii na wiosnę-lato 2015

W zeszłą sobotę, 11.10.14, marka Carinii już po raz drugi zabłysnęła na wybiegu swoją najnowszą kolekcją na sezon wiosenno-letni. Tym razem pokaz handlowy polskiego producenta obuwia odbył się w Serocku pod Warszawą.

Buty Carinii znane są przez miłośniczki dobrego obuwia już od 14 lat, nie tylko w Polsce, ale także w Rosji, na Ukrainie, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii i na terenie Niemiec. Marka z każdą kolejną kolekcją zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientek, a to za sprawą połączenia wygody z oryginalnym charakterem obuwia. Ambasadorka oraz doradca wizerunkowy marki, Maja Sablewska, przyznaje, że oprócz dobrego stylu, priorytetem firmy jest tworzenie butów przede wszystkim wygodnych.

Kolekcję wiosenno-letnią obejrzały znane gwiazdy, m.in. dziennikarki: Beata Sadowska, Agnieszka Jastrzębska oraz Odeta Moro, prezenterka telewizyjna Omena Mensah, modelki: Natalia Siwiec, Paulina Krupińska – zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012 oraz Karolina Mailnowska ?ekspertka modowa, a także tancerka Edyta Herbuś. Całą imprezę poprowadził Oliwier Janiak.

Po efektownym finale pokazu, wystąpił zespół Red Lips, który skutecznie rozgrzał gości do dalszej zabawy. Energetyczna wokalistka, Asia Czarnecka, miała na sobie limitowany model botków Carinii z kryształkami Swarovskiego, dodające piosenkarce jeszcze więcej blasku na scenie.
SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

DSC_7569

DSC_7624

DSC_7686

DSC_7789

DSC_7845

DSC_7899

DSC_7980

DSC_7990

DSC_8008

DSC_8075

DSC_8125

DSC_8195

www.carinii.com.pl
www.facebook.carinii.com.pl
foto: Nowy Showroom PR Agency & Boutique

hastagi na stronie:

#carinii maja sablewska

A to już wiesz?  Futurystyczne nadruki, paski retro oraz wyróżniające się, jasne zestawy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy