Lifestyle Moda

Force is Female – Siła to kobieta

Force is Female – Siła to kobieta
Nike prezentuje nowe damskie modele Air Force

Data publikacji: 2018-10-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Force is Female – Siła to kobieta
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Nike prezentuje nowe damskie modele Air Force 1.

Force is Female - Siła to kobieta Moda, LIFESTYLE - Nike prezentuje nowe damskie modele Air Force 1.

Marka Nike prezentuje nowe kobiece modele Air Force 1, wchodzące w skład kolekcji na sezon zima 2018 − The 1s Reimagined. Nike wierzy, że moc sportu jest w stanie łamać bariery, jednoczyć ludzi i być motorem zmian. Dlatego już od ponad czterech dekad z myślą o kobietach tworzy innowacyjne projekty i motywuje hasłem Force is Female.

AF1 Sage i AF1 Rebel to nowe spojrzenie na Air Force 1. Modele zostały stworzone przez kobiecy zespół projektantów Nike. Oba buty oddają DNA AF1, ale także prezentują nowe rozwiązania stworzone z myślą o kobietach. W modelach Sage Low i Sage High wprowadzono wyższy profil podeszwy oraz bardziej subtelne szwy. W wersji wysokiej model Sage posiada minimalistyczną, dwuczęściową lateksową cholewkę, która dopasowuje się do nogi i przeskalowuje charakterystyczne dla AF1proporcje. Natomiast model Rebel posiada z tyłu buta wiązanie przypominające gorset.

Model AF1 Sage Low będzie dostępny od 5 października, a AF1 Sage High od 1 listopada na stronie nike.com oraz w wybranych sklepach detalicznych. Premiera AF1 Rebel odbędzie się 1 grudnia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Force is Female - Siła to kobieta Moda, LIFESTYLE - Nike prezentuje nowe damskie modele Air Force 1.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Rynek pracy pod znakiem transformacji cyfrowej i energetycznej. Obie będą generować coraz większy popyt na nowe zawody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy