Lifestyle Moda

Cydr Lubelski i CIN&CIN Prosecco na jubileuszowym pokazie duetu paprocki&brzozow

Cydr Lubelski i CIN&CIN Prosecco na jubileuszowym pokazie duetu paprocki&brzozow
Spektakularny sukces – tak w dwóch słowach można opisać ostatni pokaz duetu paprocki&brzozowski, który odbył się 25 maja w Praskiej Drukarni przy Mińskiej 65 w Warszawie. Wydarzeniu patronowały najmodniejsze marki tego sezonu – CIN&CIN Prosecco i Cydr

Data publikacji: 2015-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cydr Lubelski i CIN&CIN Prosecco na jubileuszowym pokazie duetu paprocki&brzozow
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Spektakularny sukces – tak w dwóch słowach można opisać ostatni pokaz duetu paprocki&brzozowski, który odbył się 25 maja w Praskiej Drukarni przy Mińskiej 65 w Warszawie. Wydarzeniu patronowały najmodniejsze marki tego sezonu – CIN&CIN Prosecco i Cydr Lubelski.

Cydr Lubelski i CIN&CIN Prosecco na jubileuszowym pokazie duetu paprocki&brzozow Moda, LIFESTYLE - Spektakularny sukces – tak w dwóch słowach można opisać ostatni pokaz duetu paprocki&brzozowski, który odbył się 25 maja w Praskiej Drukarni przy Mińskiej 65 w Warszawie. Wydarzeniu patronowały najmodniejsze marki tego sezonu – CIN&CIN Prosecco i Cydr Lubelski.

Kubizm i ekspresjonizm, awangarda i nowoczesność, geometria i eksperyment – takie idee przyświecały najnowszej kolekcji, a właściwie dwóm kolekcjom topowych polskich projektantów – PLANTS by Paprocki&Brzozowski – młodszej, streetowej linii basic oraz regularnej kolekcji paprocki&brzozowski jesień – zima 2015/2016. A skoro duet projektantów pokazał aż dwie kolekcje, to i marki AMBRA wystąpiły tym razem w duecie. Goście jednego z najważniejszych modowych wieczorów wznosili toasty orzeźwiającym Cydrem Lubelskim oraz włoskimi bąbelkami CIN&CIN Prosecco. Okazja też była podwójna – prezentacja kolekcji oraz 15-lecie działalności projektanckiego tandemu.

 

– Marka CIN&CIN od lat śledzi dokonania duetu paprocki&brzozowski, towarzysząc projektantom podczas najważniejszych wydarzeń. Łączą nas te same wartości: własny rozpoznawalny styl, indywidualne podejście do każdej kreacji oraz elegancja w najlepszym wydaniu. Dziś, podczas wyjątkowego jubileuszowego pokazu, mogę z dumą powiedzieć, że mamy zaszczyt współpracować z najlepszymi polskimi projektantami – podkreśla brand manager CIN&CIN Tomasz Pawlicki.

 

Jak zawsze na pokazach duetu paprocki&brzozowski ważny był element zaskoczenia. Tym razem projektanci czerpali inspirację z kubistycznego malarstwa Pabla Picassa i George’a Braque’a oraz ekspresjonistycznych prac Jacksona Pollocka. Sami projektanci podkreślali, że postawili sobie ambitny cel, by tworząc ubrania zerwać ze wszystkimi stereotypami.

 

W surowym wnętrzu Praskiej Drukarni można było więc podziwiać proste formy kontrastujące z wyraźnymi grafikami i odważnymi cięciami oraz kolorami. Nie zabrakło ulubionych przez twórców zestawień różnych tkanin – żorżet z wełnami, jedwabi z dżersejami czy kaszmirów z krepą. Dominowały beże, szarości, klasyczne czerń i biel, a stonowaną gamę rozświetliły niebieski, zieleń i złoto. Ogromne zainteresowanie wzbudziła też niezwykle dynamiczna kolekcja PLANTS utrzymana w nurcie streetwear, w który idealnie wpisał się Cydr Lubelski.

A to już wiesz?  X edycji Cracow Fashion Week

 

– Cydr Lubelski to atrybut każdego fashionisty. To marka, po którą najchętniej sięgają osoby młode, modne i nowoczesne. Nowoczesny design Cydru Lubelskiego z trzema soczyście zielonymi jabłkami wyróżnia z tłumu i dopełnia niepowtarzalny look każdej stylizacji. Dlatego tak chętnie współpracujemy z awangardowymi artystami, którzy rozumieją potrzeby naszych odbiorców, nie boją się nowych rozwiązań, spontaniczności i niebanalnego podejścia. Taka właśnie jest kolekcja PLANTS – mówi Agata Domaradzka brand manager marki Cydr Lubelski.

 

Wśród wielbicieli  stylu duetu paprocki&brzozowski, Cydru Lubelskiego i CIN&CIN Prosecco można było zobaczyć wiele gwiazd polskiego show biznesu. Zjawili się m.in. Piotr Rubik z żoną Agatą, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Katarzyna Skrzynecka, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Rafał Maślak, Omenaa Mensah, Natalia Siwiec i wielu innych gości ze świata kultury, telewizji i show-biznesu.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cydr Lubelski i CIN&CIN Prosecco na jubileuszowym pokazie duetu paprocki&brzozow Moda, LIFESTYLE - Spektakularny sukces – tak w dwóch słowach można opisać ostatni pokaz duetu paprocki&brzozowski, który odbył się 25 maja w Praskiej Drukarni przy Mińskiej 65 w Warszawie. Wydarzeniu patronowały najmodniejsze marki tego sezonu – CIN&CIN Prosecco i Cydr Lubelski.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy