Lifestyle Moda

Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu

Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu
​Axami - polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la

Data publikacji: 2018-01-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

​Axami – polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie.

Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu Moda, LIFESTYLE - ​Axami - polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie.

Axami – polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie. Białostocki producent pojawi się nad Sekwaną już po raz kolejny .

 

Paryż to światowa stolica mody. Co roku w mieście odbywają się popularne i cenione przez przedstawicieli branży na całym świecie targi bielizny – Salon International de la Lingerie. To okazja, aby poznać najgorętsze trendy, które będą obowiązywały w ciągu nadchodzących miesięcy. W tym roku przedstawiciele Axami również pojawią się w Paryżu, by uczestniczyć w niepowtarzalnej atmosferze tego wydarzenia.

 

– Liczymy, że i tym razem uda się nam nawiązać nowe kontakty i jeszcze bardziej poszerzyć dystrybucję naszej bielizny. To, że możemy być wśród grona najlepszych na świecie marek bieliźniarskich, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Edyta Skutnicka, właścicielka firmy i projektantka bielizny. – Paryskie targi to zachwycająca paleta barw, faktur, krojów i koncepcji – wydarzenie niezwykle intensywne i inspirujące. Zawsze wracamy stamtąd pełni energii do pracy, z głowami pełnymi świetnych pomysłów! Jestem przekonana o tym, że i w tym roku będzie podobnie.

 

Cykliczna obecność Axami na paryskich targach sprawiła, że bielizna z Białegostoku znana jest nie tylko nad Wisłą, ale również we Francji, Niemczech czy Włoszech. Ekskluzywne kolekcje podbiły też bardziej odległe rynki takie jak Azja, Ameryka Południowa, Australia czy Afryka.
 

Trzydniowe targi w Paryżu ruszają 20 stycznia. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu Moda, LIFESTYLE - ​Axami - polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Limitowana kolekcja Sugarfree od jutra w Biedronce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy