Szampony Wypadanie włosów

Wzmacniający szampon i ampułki przeciw wypadaniu włosów. Pożegnaj problem delikatnych i kruchych włosów ze skłonnością do łamliwości i wypadania

Wzmacniający szampon i ampułki przeciw wypadaniu włosów. Pożegnaj problem delikatnych i kruchych włosów ze skłonnością do łamliwości i wypadania
Nowości kosmetyczne marki Equilibra, które zainteresują osoby zmagające się z problemem kruchych, łamiących się i wypadających włosów po zimie. Materiał o dwóch produktach wzmacniających, idealnych do stosowania osobno oraz w duecie. Jest to Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica i Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica. Oba kosmetyki, tak jak cały asortyment Equilibra, powstały na bazie naturalnych składników, ich bezpieczeństwo sprawdzono testami dermatologicznymi a ich skuteczność testami

Wrocław 29.03.2021
INFORMACJA PRASOWA

MARKA : Equilibra
SERIA: TRICOLOGICA
PRODUKT: Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 300ml
PRODUKT: Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów 10 x 8ml

Pożegnaj problem delikatnych i kruchych włosów ze skłonnością do łamliwości i wypadania.
Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica
i Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 300ml
Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów Equilibra polecany jest do mycia i pielęgnacji włosów delikatnych i kruchych ze skłonnością do łamliwości i wypadania. Szampon zawiera specjalnie opracowany kompleks roślinny PHYTOSINERGIA o silnie regenerującym działaniu. Dzięki bogatej zawartości naturalnych składników roślinnych odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów, pomagając zachować im odpowiednią żywotność, siłę i objętość. Szampon delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, chroni i nawilżają, pozostawiając włosy oczyszczone, wzmocnione, lśniące i zdrowe. Produkt jest bliski naturze, zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego

Moc głównych składników:
– Naturalny kompleks Phytosinergia – kompleks roślinny stworzony z nawilżającego aloesu, zmiękczającego oleju arganowego oraz wzmacniającej keratyny roślinnej, ekstrahowanej z konopi i ryżu.
– Naturalne nawilżacze – pokrywają włosy, ułatwiając ich rozczesywanie
– wzmacniający kompleks roślinny – pomaga zachować rozmiar i objętość włókna włosa
– witaminy A, E, F, C – dermo-ochronne, wspomagają regenerację skóry
– witaminy H i B6 – uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu cebulki włosa.

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów Equilibra jest wydajny, dobrze się spłukuje, nie przesusza skóry. Produkt został przebadany klinicznie. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 300 ml. Stanowi idealne wsparcie dla wzmacniających ampułek przeciw wypadaniu włosów.

www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl
Producent: EQUILIBRA
Linia produktowa: TRICOLOGICA
Opakowanie: 300 ml
Cena: ok. 27,99 zł

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Idealne do pary, ampułki do zadań specjalnych:

Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica
Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów EQUILIBRA Tricologica to efektywna kuracja wzmacniająca dla włosów delikatnych, kruchych ze skłonnością do łamliwości i wypadania. Moc naturalnych wyciągów roślinnych odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów, stymulując wzrost, zapobiegając i spowolniając ich wypadanie. Zawarty w ampułkach specjalnie opracowany kompleks roślinny PHYTOSINERGIA o silnym działaniu regeneracyjnym pomaga zachować grubość i objętość łodygi włosa. Ampułki pielęgnują włosy i skórę głowy, nawilżają, ułatwiają rozczesywanie, pozostawiając włosy wzmocnione, elastyczne, lśniące i zdrowe. Produkt jest bliski naturze, zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

A to już wiesz?  Naturalna pielęgnacja włosów farbowanych

Moc głównych składników:
– Naturalny kompleks Phytosinergia – kompleks roślinny stworzony z nawilżającego aloesu, zmiękczającego oleju arganowego oraz wzmacniającej keratyny roślinnej, ekstrahowanej z konopi i ryżu.
– Naturalne nawilżacze – pokrywają włosy, ułatwiając ich rozczesywanie.
– Witaminy A, E, F, C – dermo-ochronne, wspomagają regenerację skóry.
– Witaminy H i B6 – uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu cebulki włosa.
– Ekstrakt z rukwi wodnej – bogaty w witaminy i minerały, odżywia cebulkę włosa.
– Ekstrakt z zielonej herbaty – bogaty w kofeinę o działaniu stymulującym.

Wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów Equilibra Tricologica dostępne są w opakowaniu zawierającym 10 szt. o pojemności 8 ml. Wraz z wzmacniającym szamponem przeciw wypadaniu włosów z linii Tricologica, stanowią kompletną kurację pomagającą rozwiązać ten problem.

www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl
Producent: EQUILIBRA
Linia produktowa: TRICOLOGICA
Opakowanie: 10 x 8 ml
Cena: ok. 49,99 zł

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety. Equilibra stawia na naturalne trendy i skuteczną pielęgnację w zgodzie z naturą. W dążeniu do naturalności i jej szczególnego pokreślenia, asortyment marki sukcesywnie wzbogacany jest o nowe lepsze składy i moc ekstraktów roślinnych, a produkty marki stopniowo przechodzą rebranding opakowań w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań. Equilibra używa surowców najlepszej jakości. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości, stanowiąc 100% czysty nienaruszony surowiec. Co bardzo ważne, produkty Equilibra zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera, od 20 aż do 98%!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy