Prezenty

Wpadka na gwiazdkę?

Wpadka na gwiazdkę?
Informacja prasowa Warszawa, 28 listopada 2014 Gwiazdka bez wpadki Co roku, mniej więcej o tej porze, dopada Cię niepokój jak wybrnąć z prezentowej sytuacji. Pytanie

Informacja prasowa
Warszawa, 28 listopada 2014

Gwiazdka bez wpadki
Co roku, mniej więcej o tej porze, dopada Cię niepokój jak wybrnąć z prezentowej sytuacji. Pytanie jest zawsze to samo ? co kupić tym razem. Jeden z celebrytów przyznał niedawno, że do dzisiaj odczuwa skutki prezentowej wpadki, a minęło już wiele lat. Otóż kupując swojej kobiecie pewną część garderoby pomylił się o dwa rozmiary. Diagnoza partnerki była szybka ? prezent przeznaczony jest dla innej.

Nie ma powodu do stresu, LOFT 37 uchroni Was przed gwiazdkową gafą, proponując proste i pewne rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę www.loft37.pl i zamówić jedyny w swoim rodzaju bon upominkowy. Bon może zostać wystawiony na dowolną kwotę i zrealizowany przez osobę obdarowaną w ciągu 3 miesięcy od dnia zakupu. Dodatkowy akcent stanowi możliwość personalizacji wybranego produktu, poprzez imienny haft na każdej parze butów. Taki prezent staje się luksusowy i nabiera nowej jakości. Podkreśla indywidualność wyboru i sprawi radość obdarowanej kobiecie.

Dajemy gwarancję, że taki prezent będzie wyjątkowy i trafiony. Wszystkie kobiety kochają przecież piękne torby i idealnie zaprojektowane, skórzane buty. W tej kategorii jesteśmy bezkonkurencyjni. Każda para to nieskończona ilość kombinacji ? fasonów, kolorów i rodzajów skóry.
Operacja ?Gwiazdka bez wpadki? w realizacji. Zatem Panowie do dzieła !

Loft37_Gwiazdka bez wpadki

Loft37_Gwiazdka bez wpadki_bony podarunkowe

Loft37_Gwiazdka bez wpadki_bony podarunkowe__wi_ta

Dodatkowe informacje:
Loft37 to najmodniejsze miejsce na obuwniczej mapie każdej wielbicielki stylu i znawczyni trendów. Obok modnych butów dostępne są również najnowsze kolekcje torebek, biżuterii i niezbędnych dodatków. Pomysł wprowadzenia na polski rynek nowej marki obuwniczej zrodził się z przyjaźni, pasji tworzenia i przede wszystkim miłości do pięknych rzeczy. Joanna i Paulina to kobiety odpowiedzialne za projekt Loft37. Jedna jest z wykształcenia prawnikiem, druga, z wykształcenia malarka, pracuje jako stylistka i architekt wnętrz. Obie mają niepohamowaną dawkę energii, kreatywności, potrzeby ciągłego rozwoju. Buty Loft37 to oryginalność i luksus, który oznacza możliwość spersonalizowania i doboru własnej kolorystyki, faktury materiału. Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym, pod adresem: http://loft38.pl. Loft37 posiada także swoje butiki stacjonarne w Warszawie: ul. Mokotowska 52 a, ul. Wołoska 12, ul. Dominikańska 3 oraz w Poznaniu: ul. Półwiejska 32 (Stary Browar).

A to już wiesz?  Idealne prezenty na Gwiazdkę

Blog: http://loft37.pl/pl/b/list
Więcej informacji na: http://loft37.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy