Moda

Warszawski showroom marki ZAJC

Warszawski showroom marki ZAJC
Warszawski showroom marki ZAJC Showroom marki ZAJC znajduje się w prestiżowym budynku Defabryka, przy ul. Duchnickiej 3. Ten dobrze znany miłośnikom wysokiej klasy designu adres

Warszawski showroom marki ZAJC

Showroom marki ZAJC znajduje się w prestiżowym budynku Defabryka, przy ul. Duchnickiej 3. Ten dobrze znany miłośnikom wysokiej klasy designu adres skupia showroomy, sklepy i butiki wnętrzarskie.

Showroom posiada 230 m2 powierzchni, na której wyeksponowane są cztery modele kuchni. Wśród nich znalazł się najnowszy NY, który inspirowany jest klasycznymi amerykańskimi kuchniami. Spora ilość zastosowanych w nim stalowych elementów odcina się od grafitowego wykończenia szaf i wyspy. W nowym salonie nie mogło zabraknąć cieszącej się największą popularnością kuchni Z1.

Model wyeksponowany został w białym błyszczącym lakierze i z blatem z najnowszego materiału Stone Italiana, który wiernie oddaje szlachetny rysunek marmuru Calacatta. Ukłonem w stronę klientów szukających tradycyjnych rozwiązań jest kuchnia Z5.

Znajdziemy w niej frezowany fronty szaf wysokiej zabudowy oraz szafek wiszących, które lakierowane są w kolorze imbirowym. Natomiast dolne szafki pokryte zostały fornirem z naturalnego orzecha amerykańskiego i wyposażone w subtelne uchwyty.
W modelu Z2 prostą architektoniczną formę połączono z trzema rodzajami wykończeń. Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest stalowy blat o grubości 8 mm, który zachodzi na boki wyspy. Dwa szerokie fronty wyspy wykończone zostały matowym lakierem w ciemnym odcieniu koloru pomarańczowego.

Wysoka zabudowa pokryta została najnowszej generacji strukturalnym laminatem o podwyższonej odporności na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Na miejscu można zapoznać się także z wieloma innymi rozwiązaniami oraz dobrać urządzenia AGD z oferty firmy Electro Atelier. Showroom ZAJC, Warszawa, ul. Duchnicka 3, www.zajc.pl

A to już wiesz?  Święta jak z amerykańskiego filmu. W roli głównej: piżama

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy