Moda Walentynki

Walentynki według Sylwii Majdan

Walentynki według Sylwii Majdan
Informacja prasowa Szczecin, 10 lutego 2015 Walentynki według Sylwii Majdan Walentynki tuż-tuż, a nie masz jeszcze doskonałego prezentu? Twoja ukochana śledzi najnowsze trendy i interesuje

Informacja prasowa

Szczecin, 10 lutego 2015

Walentynki według Sylwii Majdan

Walentynki tuż-tuż, a nie masz jeszcze doskonałego prezentu? Twoja ukochana śledzi najnowsze trendy i interesuje się modą? Koszulki zaprojektowane przez Sylwię Majdan będą strzałem w dziesiątkę.

Idealny walentynkowy prezent dla prawdziwej fashionistki musi być ponadczasowy i wytrzymały, by służył latami i przypominał o ukochanym. Warto też postawić na prezent, który będzie uzupełniał i pasował do szafy ukochanej. Specjalnie zaprojektowana koszulka Sylwii Majdan jest nie tylko klasyczna w fasonie, ale także stanowi doskonałe dopełnienie zestawu na każdą okazję.

Walentynkowa bluzka projektantki jest dostępna w kolorze białym, z dużym napisem ?love? z przodu. Napis został namalowany akwarelą w różowo-szarej kolorystyce i przeniesiony na materiał. Koszulka posiada mały dekolt i długi rękaw.

Sylwia Majdan tworzy projekty o ponadczasowych fasonach, które są połączone z materiałami najwyższej jakości, co sprawia, że są świetnym uzupełnieniem szafy każdej kobiety.
Walentynkowa koszulka projektantki będzie dostępna w sklepie internetowym pod adresem www.sylwiamajdan.com do 14 lutego, w cenie 220 zł.
Ubrania Sylwii Majdan są dostępne w sklepie internetowym, a także w atelier na ulicy Wojska Polskiego 45/2 w Szczecinie.

Dodatkowe informacje:
Sylwia Majdan jest polską projektantką, która ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Szczecinie i Akademię Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku została półfinalistką prestiżowego konkursu Oscary Mody New Look. Jej kolekcje łączą w sobie elegancję, nowoczesność i doskonałe wykonanie.

Sylwia-Majdan-walentynkowy-tshirt

AB017C16-5BED-4513-AADA-7A8DFA4FDD7D[15]

Sylwia-Majdan-walentynki-obrazek

hastagi na stronie:

#intimissimi sklep internetowy

A to już wiesz?  KOLEKCJA JESIENNYCH KURTEK W LIDLU

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy