Lifestyle Moda

Torelle – strój nie tylko dla mamy

Torelle – strój nie tylko dla mamy
Piękna odzież dla kobiet nie tylko w

Data publikacji: 2016-06-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Torelle – strój nie tylko dla mamy
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Piękna odzież dla kobiet nie tylko w ciąży

Torelle – strój nie tylko dla mamy Moda, LIFESTYLE - Piękna odzież dla kobiet nie tylko w ciąży

Idealnie skrojone, bardzo kobiece, dopasowane do każdej okazji ubrania dla przyszłych i młodych mam są znakiem rozpoznawczym polskiej marki Torelle, która specjalizuje się w produkcji odzieży ciążowej.      O jej popularności świadczy nie tylko fakt, że od 1996 roku nieustannie się rozwija, proponując nowe kolekcje, ale także to, że jest ona dostępna w 25 krajach.

Propozycje Torelle cechuje nie tylko dobry gust, niebanalne wzornictwo i wyczucie smaku, ale przede wszystkim wygoda i uniwersalność. Ubranie idealne dla siebie znajdą tu zarówno kobiety w ciąży, niezależnie od jej zaawansowania, jak i te, które już urodziły lub dopiero ją planują. Mają do wyboru różne style począwszy od wyszukanej elegancji po casualową wygodę, które doskonale sprawdzą się podczas wielkich okazji, a także na co dzień.

Markę TORELLE tworzą trzy linie: MUM, SHE I KID. Pierwsza z nich zawiera ubrania skierowane do kobiet    w ciąży. Są one tak uszyte, że doskonale wygląda się w nich zarówno w pierwszych miesiącach, jak i tuż przed porodem. Wykonane są z materiałów z dodatkiem lycry lub posiadają marszczenia i zakładki sprawiające, że ubrania „rosną” wraz z brzuszkami przyszłych mam, dopasowując się do ich kształtów.

Linia TORELLE SHE adresowana jest do pań, które już lub jeszcze nie oczekują potomstwa bądź też zależy im na uniwersalnych ubraniach, które można nosić nie tylko w ciąży, czyli tak naprawdę dla wszystkich. Charakteryzuje ją wygoda oraz proste, ponadczasowe, a jednocześnie oryginalne kroje ubrań. TORELLE KID jest uzupełnieniem linii dla kobiet. Produkty KID są „mniejszymi” odpowiednikami kolekcji dla mam przeznaczonymi jednak dla ich córek w różnym wieku.

A to już wiesz?  Obcasy… jak w nich chodzić?

Ubrania TORELLE pozwalają każdej kobiecie niezależnie od wieku podkreślić swoje atuty i czuć się wyjątkowo i pięknie. W każdym z nich dostrzega się najlepsze materiały, staranność wykonania, dobry krój i dbałość o każdy szczegół. A kobiety to doceniają, z przyjemnością je nosząc niezależnie od okazji. Czują się w nich wyjątkowe, piękne, pełne wdzięku i, co najważniejsze, swobodnie.

 

Więcej: www.torelle.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Torelle – strój nie tylko dla mamy Moda, LIFESTYLE - Piękna odzież dla kobiet nie tylko w ciąży
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy