Lifestyle Moda

Prezentacja kolekcji Joseph Ribkoff

Prezentacja kolekcji Joseph Ribkoff
W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph

Data publikacji: 2019-06-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prezentacja kolekcji Joseph Ribkoff
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph Ribkoff.

Prezentacja kolekcji Joseph Ribkoff Moda, LIFESTYLE - W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph Ribkoff.

W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph Ribkoff. W Domu Mody Klif w sklepie sygnowanym marką urządzono showroom, w którym dziennikarki modowe, stylistki, celebrytki i influencerki mogły zobaczyć co już niebawem będzie można włożyć na chłodniejsze wieczory. Według projektantów marki jesień należeć będzie do motywów zwierzęcych typu cętki i wężowe skóry oraz do printów kwiatowych w rozmiarze XL. Marka, która istnieje na świecie od 62 lat, zadebiutowała w Polsce w zeszłym roku. Dziś na swojej pierwszej oficjalnej prezentacji skradła serca polskich trendsetterek. Spotkanie prowadziła dziennikarka i blogerka Dorota Michałowska, a pojawili się na nim m.in. Karolina Szostak, Katarzyna Zdanowicz, Odeta Moro, Anna Licińska z mamą (obie wystąpiły w sukienkach Joseph Ribkoff), Ewa Pacuła, Magdalena Antosiewicz, Joanna Majstrak, Maria Niklińska, łukasz Kędzior – Lukebook, Magdalena Daszkiewicz – youtuberka i autorka Projektu 5D, Anna Markowska, Joanna Kurowska i inni.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prezentacja kolekcji Joseph Ribkoff Moda, LIFESTYLE - W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph Ribkoff.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Sztuczna inteligencja pomoże w rozwiązaniu części problemów społecznych. Badacze chcą ją wykorzystać do zwalczania hejtu i dezinformacji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy