Lifestyle Moda

Prestige Męski otwiera się na Łomżę

Prestige Męski otwiera się na Łomżę
Eleganckie koszule, garnitury i wszelkie dodatki – produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal i – co najważniejsze – uszyte w Polsce, a dokładnie w szwalni w

Data publikacji: 2015-04-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prestige Męski otwiera się na Łomżę
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Eleganckie koszule, garnitury i wszelkie dodatki – produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal i – co najważniejsze – uszyte w Polsce, a dokładnie w szwalni w Białymstoku.

Prestige Męski otwiera się na Łomżę Moda, LIFESTYLE - Eleganckie koszule, garnitury i wszelkie dodatki – produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal i – co najważniejsze – uszyte w Polsce, a dokładnie w szwalni w Białymstoku.

Eleganckie koszule, garnitury i wszelkie dodatki – produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal i  – co najważniejsze – uszyte w Polsce, a dokładnie w szwalni w Białymstoku. To asortyment salonów mody męskiej, należącej do białostockiej sieci Prestige Męski. W piątek 24 kwietnia został otwarty jej kolejny – dziewiąty już sklep. Tym razem w Łomży.

 

Dotąd wyroby Prestige'u były dostępne praktycznie na terenie całego kraju, ale podobnie jak w Łomży – w sklepach partnerskich – oferujących jej produkty. Poza tym firma posiadała 8 własnych sklepów zlokalizowanych w Białymstoku i miastach powiatowych regionu – Siemiatyczach, Olecku, Mońkach, Hajnówce, Sokółce, Bielsku Podlaskim.

Sytuacja zmieniła się jednak wraz z wprowadzeniem do oferty ekskluzywnej marki Victorio, dedykowanej dla bardziej wymagających klientów, dla których liczy się w pierwszej kolejności designe i jakość, a dopiero później cena – choć – jak przyznaje właściciel firmy – Krzysztof Kosmowski – pomimo tego, że produkty sygnowane tą marką należą do kategorii premium, ich ceny są w zasadzie na każdą kieszeń. Stworzenie nowej marki oznacza jednak otwarcie się na większe rynki – zwłaszcza na klientów większych miast.

– Stąd właśnie pomysł, aby kolejny nasz salon stworzyć właśnie w Łomży. Szukamy już zresztą odpowiedniej lokalizacji dla sklepu w Suwałkach. Potem przyjdzie czas na kolejne większe miasta – na razie północno- wschodniej Polski – informuje.

Właściciel Prestige'u Męskiego zapewnia, że firma może konkurować ceną nie martwiąc się przy tym o jakiekolwiek kompromisy w zakresie jakości. – Wynika to przede wszystkim z obranej strategii rozwoju, która zakłada, że nie będziemy lokowali sieci sprzedaży w galeriach handlowych. Dzięki temu nie musimy windować cen, aby biznes był opłacalny. Uważam, że strategia jak dotąd po prostu się sprawdza – przekonuje.

A to już wiesz?  Hit sezonu: dominujące wzory. Jak je nosić, by nie zrobić sobie krzywdy?

Salon mody męskiej Prestige Męski znajduje się w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 38A.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prestige Męski otwiera się na Łomżę Moda, LIFESTYLE - Eleganckie koszule, garnitury i wszelkie dodatki – produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal i – co najważniejsze – uszyte w Polsce, a dokładnie w szwalni w Białymstoku.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy