Lifestyle Moda

Od inspiracji do torebki – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.

Od inspiracji do torebki – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.
– historia modelu Mondello Sabriny

Data publikacji: 2015-09-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Od inspiracji do torebki – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

– historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.

Od inspiracji do torebki – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz. Moda, LIFESTYLE - – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.

INSPIRACJA:

Sabrina Pilewicz, zawsze nazywa swoje torebki włoskimi miastami, które ją inspirują, zgodnie z tym kolejny model torebki otrzymał nazwę po mieście Mondello. To przytulona do Palermo miejscowość, która jest prawdziwym epicentrum filozofi art nouveau. To tam sztuka staje się sposobem na życie. A życie w Mondello spokojnie płynie wśród pięknych form otaczającej je architektury budynków, wnętrz. Mondello to miejsce dla estetów, wrażliwych obserwatorów, szukających naturalnego połączenia sztuki i natury. Cechy tego miasta się inspiracją do stworzenia flagowego modelu kolekcji, w której sztuka gra pierwsze skrzypce.

PROJEKT:

S.P.„Mondello, to pierwszy model w kolekcji – od niego wszystko się zaczęło. Kolekcja  EVVIVA L'ARTE (niech żyje sztuka) to mój steometryczny manifest, torby jako bryły obrotowej.  Moim marzeniem było stworzenie torby, która byłaby atrakcyjna z każdej strony, aby była wyszukanym obiektem. Bryłą, która „przemawia” i pociąga. Mondello to dialog linii i edytowalnych kształtów. Zainspirowana architekturą, stworzyłam torbę, w której linie pełnią funkcje nie tylko estetyczną ale również konstrukcyjną.

Torebka wpisana w bryłę – trapez. Skórzany gorset wzmocniony fiszbinami podkreśla idealne proporcje i matematyczną symetrię, a karabińczyk nożycowy pozwala na błyskawiczną zmianę szerokości i formy – odwróconego trapezu. Ten modowy architektoniczny diament jest zabawą w konstrukcję, tam gdzie nikt się jej nie spodziewa. „

TOREBKA:

MONDELLO, #CORSETBAG ok. 1250 PLN

To torebka o dwóch obliczach: formalnym i luźnym. Spięta

i taliowana autentycznymi fiszbinami gorsetowymi, zyskuje formalne oblicze. Wystarczy odpiąć karabińczyk nożycowy, by w chwilę zamieniła się w pojemny shopper. Zasznurowany gorset – dama, rozsznurowany gorset – nonszalancja. Jej pseudonim to torebka gorset.

A to już wiesz?  POWRÓT SŁONIA: ATMOS AIR MAX 1 X JORDAN III PACK

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Od inspiracji do torebki – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz. Moda, LIFESTYLE - – historia modelu Mondello Sabriny Pilewicz.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy