Lifestyle Moda

KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha

KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha
Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym

Data publikacji: 2019-07-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku!

KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha Moda, LIFESTYLE - Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku!

Jakie kolory i wzory królują w tym sezonie? W jaki sposób podkreślić atuty sylwetki, a może jak subtelnie ukryć jej mankamenty? Te pytania są częstym towarzyszem w trakcie zakupowego ferworu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Galeria Klif w Warszawie oraz Gdyni wprowadza unikatowy na polskim rynku serwis KLIF | FASHION STUDIO. Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku – zarówno podczas wizyty w Galeriach Klif, jak i w mediach społecznościowych obydwu centrów.

Galerie Klif w Warszawie i Gdyni udowadniają, że współpraca z liderami opinii może nieść ze sobą szereg wartościowych treści i doświadczeń poprzez angażowanie nie tylko odbiorców, ale samego Influencera. W ramach KLIF I FASHION STUDIO znany w polskim show – biznesie oraz wśród fashion lovers – stylista Grzegorz Bloch prezentuje najnowsze trendy, porady oraz wyprzedażowe perełki, jak również zdradza tajniki doboru odpowiedniej stylizacji, dzięki którym każdy znajdzie swój idealny krój czy fason. Sprytne łączenie materiałów online z aktualną ofertą, jak również promocjami dostępnymi w Galeriach Klif oraz unikatowym customer experience pozwala na aktywne wspieranie odwiedzających na każdym kroku i budowanie otwartej, modowej społeczności Klif.

W najnowszym tutorialu, przygotowanym we współpracy z Grzegorzem Blochem, stylista przedstawia trzy propozycje festiwalowych stylizacji, idealnie wpisujących się w wakacyjne trendy.  W  końcu  festiwal wyprzedaży w Galeriach Klif trwa w najlepsze!

– W okresie letnim skupiamy się na odważnych, festiwalowych stylizacjach, które pozwolą poczuć się fantastycznie na wszelkiego rodzaju imprezach, także tych typu „garden party”. Wakacje to taki moment, kiedy możesz w dowolny sposób bawić się kolorami i wzorami, ale nie zapominaj o prostych, ponadczasowych fasonach. Całą stylizację dopełnią dodatki, za sprawą których stworzysz swój własny, niepowtarzalny styl – doradza stylista Grzegorz Bloch.

A to już wiesz?  Modne jesienne buty męskie

 

Po więcej informacji na temat KLIF I Fashion Studio oraz inspiracje i porady przygotowane przez Grzegorza Blocha zapraszamy na stronę Galerii Klif www.klif.pl oraz na media społecznościowe Galerii Klif w Warszawie: Facebook i Instagram oraz w Gdyni: Facebook i Instagram.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha Moda, LIFESTYLE - Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku!
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy