Lifestyle Moda

Siatka bawełniana – idealna na upalne dni

Siatka bawełniana – idealna na upalne dni
Jej wyjątkowe cechy to lekkość i przewiewność. Sprawdza się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich

Data publikacji: 2016-07-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Siatka bawełniana – idealna na upalne dni
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Jej wyjątkowe cechy to lekkość i przewiewność. Sprawdza się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach.

Siatka bawełniana - idealna na upalne dni Moda, LIFESTYLE - Jej wyjątkowe cechy to lekkość i przewiewność. Sprawdza się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach.

Jej wyjątkowe cechy to lekkość i przewiewność. Sprawdza się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach. Jest jednym z najlepszychmateriałów na wiosnę i lato. Dzięki swojej praktyczności i świetnej prezencji nie wychodzi z mody. W przyszłym roku, jak już wiadomo, będzie prawdziwym hitem światowych wybiegów. Poznaj siatkę bawełnianą.

NATURALNOŚĆ

Od kilku lat panuje trend na ekologiczny styl życia i powrót do natury. Jego przejawy widać także w modzie, dlatego szczególnie cenione są naturalne materiały. Jednym z nich jest pozyskiwana z roślin bawełna. Tkanina ta przepuszcza powietrze, świetnie więc nadaje się na upalne dni. Siatka bawełniana to natomiast jej delikatniejsza wersja, która sprawdza się w przypadku miłych dla oka sukienek czy bluzek i całej gamy dodatków. 

TRADYCYJNIE DOBRA

Bawełna znana jest na całym świecie od tysięcy lat. Chętnie wykorzystywali ją Egipcjanie i Indianie na terenie współczesnego Meksyku. Była postrzegana jako tkanina doskonalsza od pozyskiwanej z owiec wełny. Prawdziwa rewolucja materiałowa zaczęła się natomiast w XVII wieku, kiedy uprzemysłowiono produkcję bawełny. Wówczas m.in. Stany Zjednoczone niechlubnie zasłynęły z wykorzystywania niewolników przy zbiorach rośliny. Współcześnie używa się w tym celu nowoczesnych maszyn rolniczych.

JAK PRAĆ?

Na przestrzeni kolejnych stuleci zmieniły się też sposoby pielęgnacji bawełny. Wraz z pojawieniem się Frani, a potem pralki automatycznej, odpadła konieczność ręcznego prania wykonanych z niej ubrań. Nadal jednak mogą pojawiać się wątpliwości co do tego, jak obchodzić się z siatką bawełnianą. Zaawansowanie technologie sprawiły, że współcześnie dbanie o nią również nie jest w żadnym stopniu uciążliwe. Świetnie poradzi sobie z tym np. pralka SupremeCare marki Whirlpool.  Wystarczy wybrać program DELIKATNE o temperaturze 40°C. Ważne przy tym, aby załadunek bębna nie przekraczał 3 kg. Więcej porad na temat prania można znaleźć na blogu Ekskluzywnego Menela http://ekskluzywnymenel.com i Kamili Szczawińskiej http://kamilaszczawinska.pl. 

A to już wiesz?  Moda męska w otoczeniu inspirowanym kortem tenisowym

6-TY ZMYSŁ PROJEKTANTA

To kampania, która łączy technologię użytkową ze światem mody. Marka Whirlpool współpracuje z projektantami i blogerami, którzy udowadniają, że nowoczesny sprzęt AGD, taki jak pralki Whirlpool, może znakomicie zatroszczyć się o najwyższej klasy kolekcje i najcenniejsze elementy naszej garderoby.

 – Jako jeden z czołowych producentów AGD na świecie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które w znacznym stopniu ułatwiają życie użytkownikom – mówi Piotr Wesołowski, Category Manager z firmy Whirlpool. – Jednym z nich jest technologia 6-ty Zmysł Live. Dzięki niej pralkę SupremeCare możemy włączyć za pomocą aplikacji dostępnej do ściągnięcia na smartfony i tablety. Oznacza to, że przy wykonywaniu codziennych obowiązków wcale nie musimy być w domu.

Więcej informacji o kampanii 6-ty Zmysł Projektanta na stronie www.6zmyslprojektanta.pl.     

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Siatka bawełniana - idealna na upalne dni Moda, LIFESTYLE - Jej wyjątkowe cechy to lekkość i przewiewność. Sprawdza się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy