Moda

Marynarskie dodatki są trendy!

Marynarskie dodatki są trendy!
Marynarskie dodatki są trendy! Motywy marynarskie nie są zarezerwowane wyłącznie dla marynarzy, bo już od kilku sezonów zyskują na popularności w modzie codziennej i nie

Marynarskie dodatki są trendy!

Motywy marynarskie nie są zarezerwowane wyłącznie dla marynarzy, bo już od kilku sezonów zyskują na popularności w modzie codziennej i nie tylko. Dla tych, którzy kochają morze i żeglowanie, ale też dla wszystkich, chcących wyróżnić się swobodnym lookiem, stworzyliśmy stylizacje będące esencją marynarskiego stylu.

O czym należy pamiętać?

O kolorystyce. Granat lub niebieski, czerwień i biel to podstawowe barwy stylu marynarskiego. Czasem pojawia się czerń w zestawieniu z bielą. Warto więc zwrócić uwagę na dodatki w tych właśnie odcieniach. Kontrastujące ze sobą błękity i czerwienie w stylizacji należy zestawiać rozważnie, by uniknąć przesycenia kolorem. Pamiętajmy o zasadzie ?mniej, znaczy więcej?, potwierdzającej się w idealnej mieszance trzech kolorów w jednej stylizacji.

Jeśli dodatki, z tymi można złapać wiatr w żagle i popłynąć z fantazją, komponując swoje własne zestawy! Taką możliwość daje nowa linia bransoletek marki Venis, która stworzyła kolekcję idealną na nadchodzące lato. Znajdziemy tu zestawy biżuterii z naturalnych kamieni, zachowanych w kolorystyce marynarskiej, z modnymi zawieszkami w postaci kotwiczek, muszel, czy sterów. Delikatne bransoletki świetnie oddają morski klimat, będąc jednocześnie elegancką ozdobą w stylizacji.

Jeśli deseń, to koniecznie paski, prążki, łagodne fale. Taki styl kojarzy się z wodą, słońcem i urlopem. Jest zarówno luźny, jak i z nutką swobodnej elegancji. A skoro mowa o swobodzie, to obowiązkiem jest wygodne obuwie! Takie też znajdziemy w wiosenno-letniej ofercie marki Nessi, która podążając za aktualnymi trendami, stworzyła modele wpisujące się w styl marynarski. Począwszy od modnych trampków tylu slip-on, poprzez baleriny, sandałki, a kończąc na koturnach ? wybór jest duży, a ceny odpowiednie na każdą kieszeń.

Zestaw5

DSC06588

DSC06592

DSC06597

DSC06603

DSC06605

DSC06608

DSC06611

DSC06614

DSC06619

DSC06627

DSC06630

DSC06632

Zestaw1

Zestaw2

Zestaw3

Zestaw4

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji obuwia Nessi na www.nessi.com.pl oraz na stronę producenta unikalnej biżuterii Venis ? www.venis.pl, gdzie można znaleźć dodatki idealne do stylizacji w klimacie marynarskim.

www.facebook.nessi.com.pl

A to już wiesz?  Cartoon Network Enterprises zdradza szczegóły programu licencyjnego serialu „Ric

www.facebook.com/VENISpl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy