Lifestyle Moda

Jaka koszula pasuje do garnituru?

Jaka koszula pasuje do garnituru?
Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie! To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z

Data publikacji: 2019-01-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jaka koszula pasuje do garnituru?
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie! To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami.

Jaka koszula pasuje do garnituru? Moda, LIFESTYLE - Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie! To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami.

Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie!  To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami. Nie musisz mieć idealnej sylwetki, aby wyglądać w nim kobieco i zmysłowo. 

Do klasycznego garnituru załóż białą lub błękitną koszulę z widocznym kołnierzykiem, a do luźniejszej marynarki idealnie sprawdzi się koszula w odcieniach pudrowego różu, która przełamie biznesowy styl. 

Koszula powinna idealnie być dopasowana do ciała. Na co dzień spotykamy się ze standardowymi rozmiarami od 36 w górę, a przecież kobieca sylwetka nie jest szablonowa. Mamy np. różne rozmiary biustów, a różne rozmiary biustów powinny oznaczać różne rozmiary koszul. Natty Looker – nowoczesne damskie koszule o idealnie dopasowanym kroju, których punktem wyjścia są biusty.  Trzy unikalne linie rozmiarowe, uwzględniające kobiece sylwetki, co ułatwia dobór idealnie dopasowanej koszuli, a dla jeszcze większego komfortu ukryty guziczek na wysokości biustu. Po rozpięciu marynarki, nikt nie zobaczy nieestetycznej przerwy, która wiele razy wprowadzała kobiety w zakłopotanie. 

Kolekcja biznesowa, to klasyczne kolory od śnieżnej bieli po błękity i pudrowe róże. Projekt takiej koszuli był tworzony przez 3 lata we współpracy z kilkoma konstruktorami, na podstawie tysięcy pomiarów kobiet, tak aby finalnie powstały dwie linie. Linia Tailored Pink Fit odpowiadająca standardowym rozmiarom popularnych kobiecych marek oraz Linia Tailored Grey fit dla kobiet o większym biuście. Tkaniny pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch, Portugalii czy Austrii. Portfolio jest szerokie, a wybór tkanin odbywa się z największą troską nie tylko o jakość, ale także o środowisko – wszyscy dostawcy są certyfikowani i podlegają wymagającym rygorom dotyczącym produkcji tkanin.  

A to już wiesz?  Bielizna do sylwestrowej kreacji. Jak ją wybrać by czuć się komfortowo i sexy?

Koszula idealnie wygląda w duecie z garniturem, ale dla odważnych można i spróbować wersji bez koszuli. 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jaka koszula pasuje do garnituru? Moda, LIFESTYLE - Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie! To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy