Pokaz duetu MMC, prezentujący najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2015.

Informacja prasowa
Zduńska Wola, 9 września 2015

Rajstopy Gatta na pokazie MMC!

8 września w Warszawie duet MMC zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. Partnerem wydarzenia była Gatta, która z projektantami współpracuje już od kilku sezonów. Do stylizacji na sezon jesień/zima 2015 zostały wykorzystane rajstopy Gatta, specjalnie zaprojektowane na potrzeby pokazu przez duet projektantów MMC – Ilonę Majer i Rafała Michalak.

W budynku Reduty Banku Polskiego w Warszawie odbył się pokaz duetu MMC, prezentujący najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2015. Partnerem wydarzenia była Gatta, która już po raz kolejny współpracuje z projektantami. Stylizacje z najnowszej kolekcji MMC zostały uzupełnione rajstopami marki Gatta, które Ilona Majer i Rafał Michalak zaprojektowali specjalnie na potrzeby pokazu. Projektanci stworzyli unikatowy model – czarne kryjące rajstopy ozdobione podwójnym przezroczystym drapieżnym lampasem.

„Kolekcje duetu MMC zawsze charakteryzuje minimalizm w nowoczesnym wydaniu, awangarda i wyjątkowe tkaniny. Wykorzystanie przez projektantów do pokazowych stylizacji rajstop Gatta, świadczy o ich doskonałym wpisywaniu się w obowiązujące trendy. Idealnie współgrają one z kreacjami z kolekcji MMC i razem tworzą wyjątkową całość. Zatem współpraca z projektantami to dla nas szansa na tworzenie nowych trendów w świecie mody” – komentuje Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.
Najnowszą kolekcję duetu jak zawsze charakteryzował nonszalancki, ekskluzywny minimalizm oraz czystość formy zamkniętej w nowoczesnej tkaninie. W kolekcji dominowała czerń i bordo, które stworzyły wyrazistą kolekcję. Po raz kolejny widoczna była zabawa fakturami i materiałami. Ilona Majer i Rafał Michalak pokazowe kreacje stworzyli m.in. z otulającej wełny i połyskliwej skóry. Na wybiegu nie zabrakło też lekkiech długich sukni z prześwitującego materiału.

Na pokazie pojawił się tłum gwiazd m.in.: Joanna Horodyńska, Aneta Kręglicka, Joanna Klimas, Jessica Mercedes, Ilona Felicjańska, Paulina Drażba, Tomasz Jacyków i Łukasz Jemioł.

Gatta od dawna współpracuje i wspiera polskich projektantów (m.in. Bizuu, Gosia Baczyńska, Michał Szulc, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz), jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop.

scena z: Rafał Michalak, Ilona Majer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Rafał Michalak, Ilona Majer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Rafał Michalak, Ilona Majer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Rafał Michalak, Ilona Majer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodatkowe informacje:
Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX (właściciel także marki Wola) lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Produkty Gatta sprzedawane są na całym świecie m.in. w Chinach, we Włoszech, a nawet w takich krajach jak Australia.
Obecnie produkty marki Gatta to:
• Gatta Classic – szeroka kolekcja klasycznych modeli rajstop i pończoch;
• Gatta Trendy – sezonowe kolekcje rajstop, pończoch i skarpet; kolekcja bogata we wzory i różnorodne motywy np. kwiatowe, geometryczne zgodnie z obowiązującymi trendami;
• Gatta Beauty – linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które pełnią określone funkcje. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, chłodzą, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, a także są idealne dla kobiet w ciąży;
• Gatta Medicare – kolekcja rajstop paramedycznych, przeciwżylakowych i uciskowych;
• Gatta Bodywear – kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o doskonałym wyglądzie i dobrym samopoczuciu kobiet. Podzielona na linie basic, czyli odzież stworzona przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych oraz trendy – sezonowe kolekcje ubrań zaprojektowanych zgodnie z najmodniejszymi tendencjami;
• Gatta Shapewear – bielizna funkcjonalna, modelująca sylwetkę o właściwościach antycellulitowych;
• Gatta Thermoactive – odzież sportowa o wyjątkowych właściwościach termicznych, adresowana do osób aktywnych fizycznie;
• Gatta Mamma – rajstopy i bielizna idealnie przystosowane do potrzeb przyszłych mam;
• Gatta Baby – kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych: bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

hastagi na stronie:

#ilona majer

Authors

Related posts

Top